Увага! ОЛІМПІАДА ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ»

13 February 2020, 5:50 pm
Published in News
Read 590 times
There is no translation available.

                                                                      ЗАПРОШУЄМО ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ДО УЧАСТІ

                                      У І ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ»

Згідно із наказом № 10 від 10 січня 2020 року в Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи здобувачів вищої освіти передбачено проведення у лютому 2020 року (до 22.02.2020 р.) І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальних дисциплін та спеціальностей у відповідності до вимог Положення про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади, затвердженого наказом МОНМС України від 13.12.2012 року № 1410.

Кафедра обліку та аудиту проводить І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування».

До участі в олімпіаді запрошуються здобувачі вищої освіти ІІІ-IV курсів та магістри.

Завдання I етапу Олімпіади включатимуть:

  • задачі з дисциплін: «Фінансовий облік», «Управлінський облік», «Аналіз господарської діяльності», «Аудит»;
  • заповнення первинних бухгалтерських документів та складання форм звітності.

Початок І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування» 14.02.2020 року о 14 годині в аудиторії 510.

Здобувачі вищої освіти, які посядуть І та ІІ місце будуть рекомендовані кафедрою до участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування» на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України.

1
1
Previous Next Play Pause
1
Rate this item
(2 votes)