Звіт про роботу секції «Інноваційні технології ресторанно-готельного господарства та харчових виробництв» в рамках ІV Міжнародної науково-практичної конференції «Стратегії та інновації: актуальні управлінські практики»

3 May 2019, 11:31 am
Published in News
Read 4406 times
There is no translation available.

25 квітня 2019 року в рамках ІV Міжнародної науково-практичної конференції «Стратегії та інновації: актуальні управлінські практики» працювала секція «Інноваційні технології ресторанно-готельного господарства та харчових виробництв».

На відкритті секційного засідання з вступним словом виступив директор навчально-наукового інституту ресторанно-готельного бізнесу та туризму Коренець Юрій Миколайович, який наголосив на необхідності залучення студентів до наукової роботи – важливої складової формування їх як висококваліфікованих фахівців та побажав успіхів у подальших наукових пошуках.

У роботі секції взяли участь викладачі, аспіранти, студенти. На секції було заслухано та обговорено 12 доповідей. Теми наукових досліджень учасників стосувались розроблення технології харчових продуктів з використання харчових добавок, удосконалення технології виробництва функціональних харчових продуктів і впровадження їх в практику роботи підприємств харчування, уточнення потреб в харчових і біологічно активних речовинах різних вікових і професійних груп населення, розроблення і впровадження в практику науково обґрунтованих рекомендацій з харчування людини, інноваційні технології готельного господарства та ін.

Наукові праці було представлено українською мовою. Всі доповіді були змістовними, цікавими, викликали жвавий інтерес і спонукали до плідної дискусії. Студенти з  найкращими доповідями були відзначені нагородами. Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших  успіхів і звершень!

Іnnovacіjnі tekhnologіi 1
Іnnovacіjnі tekhnologіi 1
Іnnovacіjnі tekhnologіi 2
Іnnovacіjnі tekhnologіi 2
Іnnovacіjnі tekhnologіi 3
Іnnovacіjnі tekhnologіi 3
Іnnovacіjnі tekhnologіi 4
Іnnovacіjnі tekhnologіi 4
Іnnovacіjnі tekhnologіi 5
Іnnovacіjnі tekhnologіi 5
Іnnovacіjnі tekhnologіi 6
Іnnovacіjnі tekhnologіi 6
Іnnovacіjnі tekhnologіi 7
Іnnovacіjnі tekhnologіi 7
Іnnovacіjnі tekhnologіi 8
Іnnovacіjnі tekhnologіi 8
Іnnovacіjnі tekhnologіi 9
Іnnovacіjnі tekhnologіi 9
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Rate this item
(4 votes)