There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

Управління стратегічними змінами Н.С. Приймак лк  311 

17.00-18.20

6

Управління стратегічними змінами   Н.С. Приймак лк  311 
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Управлінський облік Ю.В. Штик  лк  402 

10.30-11.50

2

Управлінський облік  Ю.В. Штик  лк  402 

12.30-13.50

3

Управлінський облік  Ю.В. Штик  лк  402 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Діджиталізація бізнесу та цифрові трансформації сучасності Ю.Г. Бочарова лк 311

15.30-16.50

5

Діджиталізація бізнесу та цифрові трансформації сучасності Ю.Г. Бочарова  лк 311

17.00-18.20

6

Діджиталізація бізнесу та цифрові трансформації сучасності   Ю.Г. Бочарова лк  311 
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

Управління стратегічними змінами Н.С. Приймак лк  311 

17.00-18.20

6

Управління стратегічними змінами   Н.С. Приймак лк  311 
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Управлінський облік Ю.В. Штик  лк  402 

10.30-11.50

2

Управлінський облік  Ю.В. Штик  лк  402 

12.30-13.50

3

Управлінський облік  Ю.В. Штик  лк  402 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Діджиталізація бізнесу та цифрові трансформації сучасності Ю.Г. Бочарова лк 311

15.30-16.50

5

Діджиталізація бізнесу та цифрові трансформації сучасності Ю.Г. Бочарова  лк 311

17.00-18.20

6

Діджиталізація бізнесу та цифрові трансформації сучасності   Ю.Г. Бочарова лк  311 
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Практикум з іноземної мови  Д.В. Фурт пр 505 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

 Цивілізаційні трансформації сучасності К.В. Ніколенко  лк  313 

10.30-11.50

2

 Облік і звітність в оподаткуванні Ю.В. Штик  лк  512-2 

12.30-13.50

3

Практикум з іноземної мови Д.В. Фурт пр 505

14.00-15.20

4

Практикум з іноземної мови  Д.В. Фурт пр 505

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

WEB-проектування  Р.В. Шамрін  пр  308 

14.00-15.20

4

 Організаційно-правове забезпечення підприємницької діяльності І.В. Шульженко  лк/пр  402

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Цивілізаційні трансформації сучасності К.В. Ніколенко пр 313

14.00-15.20

4

Практикум з іноземної мови Д.В. Фурт пр  505 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Економічна та політична конфліктологія  К.В. Ніколенко  лк 402 

12.30-13.50

3

Організаційно-правове забезпечення підприємницької діяльності  О.В. Коровіна  лк/пр  402 

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Сучасні комп'ютерні технології О.С. Ляшенко пр  308 

14.00-15.20

4

Практикум з іноземної мови Д.В. Фурт  пр 505 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Цивілізаційні трансформації сучасності   К.В. Ніколенко лк   313

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Практикум з іноземної мови   Д.В. Фурт пр 505 

14.00-15.20

4

Практикум з іноземної мови  Д.В. Фурт  пр  505 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Сучасні комп'ютерні технології   О.С. Ляшенко пр  309 

14.00-15.20

4

Організаційно-правове забезпечення підприємницької діяльності І.В. Шульженко лк/пр  402

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Цивілізаційні трансформації сучасності  К.В. Ніколенко  пр  313 

14.00-15.20

4

Практикум з іноземної мови  Д.В. Фурт  пр  505 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Економічна та політична конфліктологія  К.В. Ніколенко  лк  402 

12.30-13.50

3

Організаційно-правове забезпечення підприємницької діяльності  О.В. Коровіна  лк/пр   402

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Бюджетна система  Н.О. Слободянюк  лк  507 

14.00-15.20

4

Фінансовий аналіз  М.Т. Шендригоренко  лк  512-3 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

Фінансовий ринок  Ю.Ф. Гудзь  лк  403 

17.00-18.20

6

 Фінансова діяльність суб'єктів підприємництва  Ю.Ф. Гудзь лк  403 
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Банківська система  О.В. Нєізвєстна  лк  504-2 

15.30-16.50

5

 Центральний банк та грошово-кредитна політика М.О. Юнацький  лк  504-2 

17.00-18.20

6

Фінанси страхових організацій  М.О. Юнацький  лк  504-2 
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Облік у бюджетних установах   Ю.В. Штик  лк 512-1 

15.30-16.50

5

Управління персоналом Н.С. Іванова лк 504-2

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Управлінський облік Л.Я. Шевченко лк 504-2

14.00-15.20

4

 Облік у банках Л.Я. Шевченко  лк  504-2 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Облік і звітність в оподаткуванні  Ю.В. Штик  лк  512-1 

14.00-15.20

4

Внутрішній господарський контроль  М.Т. Шендригоренко  лк  512-1 

15.30-16.50

5

Звітність підприємства Ю.В. Штик лк 512-1

17.00-18.20

6

Облік у бюджетних установах Ю.В. Штик пр  512-1 
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Звітність підприємства  Ю.В. Штик  пр  512-1 

14.00-15.20

4

Управлінський облік Л.Я. Шевченко  пр  512-3 

15.30-16.50

5

Облік у банках  Л.Я. Шевченко  пр  512-3 

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Практикум з іноземної мови Д.В. Фурт пр 505

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Цивілізаційні трансформації сучасності  К.В. Ніколенко  лк 313 

10.30-11.50

2

Сучасні комп'ютерні технології О.С. Ляшенко пр  308 

12.30-13.50

3

 Практикум з іноземної мови Д.В. Фурт  пр  505 

14.00-15.20

4

Практикум з іноземної мови  Д.В. Фурт  пр  505 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Організаційно-правове забезпечення підприємницької діяльності І.В. Шульженко лк/пр 402

15.30-16.50

5

Сучасні комп'ютерні технології О.С. Ляшенко пр 309

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Цивілізаційні трансформації сучасності К.В. Ніколенко пр 313 

14.00-15.20

4

Практикум з іноземної мови Д.В. Фурт пр  505

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Економічна та політична конфліктологія  К.В. Ніколенко  лк  402 

12.30-13.50

3

Організаційно-правове забезпечення підприємницької діяльності О.В. Коровіна лк/пр 402

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Логістика  Н.С. Приймак  лк  504-2 

10.30-11.50

2

 Логістика Н.С. Приймак  пр  504-2 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Маркетингові дослідження В.В. Барабанова лк 506

15.30-16.50

5

Маркетингові дослідження В.В. Барабанова пр 506

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Рекламний менеджмент І.А. Карабаза лк 506

14.00-15.20

        4 Рекламний менеджмент І.А. Карабаза пр 407

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Аудит  М.Т. Шендригоренко  лк  507 

12.30-13.50

3

 Менеджмент Н.С. Іванова  лк  311 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Маркетинг  І.А. Карабаза  лк  311 

10.30-11.50

2

Менеджмент  І.В. Шаповалова  пр  311 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Економічна безпека Н.С. Іванова лк 311

12.30-13.50

3

 Фінансовий облік  Л.Я. Шевченко лк  512-3 

14.00-15.20

4

Економічна безпека  Н.С. Іванова   пр 402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Менеджмент  І.В. Шаповалова  пр  311 

12.30-13.50

3

 Фінансовий облік  Л.Я. Шевченко пр   507

14.00-15.20

4

Аудит М.Т. Шендригоренко пр 507

15.30-16.50

5

Адміністрування податків Ю.В. Штик лк 507

17.00-18.20

6

 Адміністрування податків  Ю.В. Штик пр  507 
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

 Маркетинг І.А. Карабаза  пр  510 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6