There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Стандартизація, сертифікація і метрологія  Ю.М. Коренець  лк  314 

10.30-11.50

2

Стандартизація, сертифікація і метрологія Ю.М. Коренець лк 314

12.30-13.50

3

Стандартизація, сертифікація і метрологія Ю.М. Коренець пр 314

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

Організація ресторанного господарства  І.А. Назаренко  лк  507 

10.30-11.50

2

Організація ресторанного господарства І.А. Назаренко  лк 507

12.30-13.50

3

Організація ресторанного господарства І.А. Назаренко пр 507

14.00-15.20

4

Організація ресторанного господарства  І.А. Назаренко пр 507

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Академічне письмо В.М. Зінченко пр 510

14.00-15.20

4

Академічне письмо  С.К. Ревуцька лк 402

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Дизайн об'єктів та інтер'єр приміщень закладів готельно-ресторанного бізнесу Ю.М. Коренець лк 507

14.00-15.20

4

Дизайн об'єктів та інтер'єр приміщень закладів готельно-ресторанного бізнесу Ю.М. Коренець лк 510

15.30-16.50

5

Дизайн об'єктів та інтер'єр приміщень закладів готельно-ресторанного бізнесу Є.Г. Клєвцов пр 309

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Практикум з іноземної мови І.Ю. Сіняговська пр 403

12.30-13.50

3

Практикум з іноземної мови І.Ю. Сіняговська пр 403

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Організаційно-правове забезпечення підприємницької діяльності   І.В. Шульженко лк/пр  311 

12.30-13.50

3

Практикум з іноземної мови  І.Ю. Сіняговська пр 403

14.00-15.20

4

WEB- проектування Р.В. Шамрін пр 308

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Комп'ютерне технологічне проектування Ю.М. Коренець лк 232-в

12.30-13.50

3

Практикум з іноземної мови  І.Ю. Сіняговська  пр  408 

14.00-15.20

4

Практикум з іноземної мови  І.Ю. Сіняговська  пр  408 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

Комп'ютерне технологічне проектування   К.І. Остренська пр  308 

10.30-11.50

2

Економічна та політична конфліктологія К.В. Ніколенко лк 402

12.30-13.50

3

 Організаційно-правове забезпечення підприємницької діяльності О.В. Коровіна лк/пр 402

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Безпека життєдіяльності та основи охорони праці Д.П. Заікіна лк 232-а

10.30-11.50

2

 Системи автоматизованого проектування Л.О. Цвіркун  лк 308

12.30-13.50

3

Системи автоматизованого проектування Л.О. Цвіркун  пр 308

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Академічне письмо В.М. Зінченко лк 311

12.30-13.50

3

Академічне письмо  В.М. Зінченко  пр  311 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Безпека життєдіяльності та основи охорони праці Д.П. Заікіна лк 232-в

12.30-13.50

3

Безпека життєдіяльності та основи охорони праці  Д.П. Заікіна  лк   232-в

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Безпека життєдіяльності та основи охорони праці   Д.П. Заікіна пр  311 

14.00-15.20

4

Трудове право  І.В. Шульженко  лк  403 

15.30-16.50

5

 Теорія механізмів та машин (06.02,13.02, 20.02) О.В. Омельченко/О.Є. Мельник     105

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Опір матеріалів О.Є. Мельник лк 102

10.30-11.50

2

Опір матеріалів В.В. Перекрест пр 101

12.30-13.50

3

Теорія механізмів та машин (07.02) О.В. Омельченко   105

14.00-15.20

4

Теорія механізмів та машин (07.02)  О.Є. Мельник    105 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Безпека життєдіяльності та основи охорони праці  Д.П. Заікіна лк 232-а

10.30-11.50

2

Системи автоматизованого проектування Л.О. Цвіркун лк 308

12.30-13.50

3

Системи автоматизованого проектування Л.О. Цвіркун пр 308

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Цівілізаційні трансформації сучасності К.В. Ніколенко лк 313

10.30-11.50

2

Цівілізаційні трансформації сучасності К.В. Ніколенко пр 313

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Безпека життєдіяльності та основи охорони праці Д.П. Заікіна лк 232-в

12.30-13.50

3

Безпека життєдіяльності та основи охорони праці  Д.П. Заікіна  лк   232-в

14.00-15.20

4

 Гідрогазодинаміка В.В. Перекрест  лк  306 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Безпека життєдіяльності та основи охорони праці Д.П. Заікіна пр 311

14.00-15.20

4

Трудове право І.В. Шульженко  лк 403

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

 Опір матеріалів О.Є Мельник лк 102

10.30-11.50

2

Опір матеріалів В.В. Перекрест пр 101

12.30-13.50

3

 Гідрогазодинаміка  В.В. Перекрест лк  306 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

 Математика для економістів: теорія ймовірності і математична статистика  В.М. Серебреников  лк 314 

10.30-11.50

2

 Мікроекономіка О.М. Данкєєва  лк  314 

12.30-13.50

3

Мікроекономіка О.М. Данкєєва пр 314

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Теоретичні основи харчових технологій Ю.А. Горяйнова лк 501

12.30-13.50

3

Теоретичні основи харчових технологій Ю.А. Горяйнова лк 501

14.00-15.20

4

Теоретичні основи харчових технологій Ю.А. Горяйнова пр 501

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Устаткування закладів готельного і ресторанного господарства   О.В. Омельченко лк   306

10.30-11.50

2

Устаткування закладів готельного і ресторанного господарства О.В. Омельченко лк 306

12.30-13.50

3

Математика для економістів: теорія ймовірності і математична статистика Т.В. Квітка пр 505

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

 Господарське право  І.В. Шульженко лк  311 

10.30-11.50

2

Господарське право І.В. Шульженко пр 314

12.30-13.50

3

Математика для економістів: теорія ймовірності і математична статистика В.М. Серебреников лк 311

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

 Математика для економістів: теорія ймовірності і математична статистика Т.В. Квітка  пр  408 

12.30-13.50

3

 Прикладна механіка, процеси і апарати харчових виробництв О.Є. Мельник  лк   102

14.00-15.20

4

Прикладна механіка, процеси і апарати харчових виробництв  О.Є. Мельник  пр  102 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

 Математика для економістів: теорія ймовірності і математична статистика  В.М. Серебреников  лк 314 

10.30-11.50

2

 Мікроекономіка О.М. Данкєєва  лк  314 

12.30-13.50

3

 Мікроекономіка  О.М. Данкєєва пр  314 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Математика для економістів: теорія ймовірності і математична статистика   Т.В. Квітка пр  505 

14.00-15.20

4

 Теоретичні основи харчових технологій Ю.А. Горяйнова  лк  501 

15.30-16.50

5

 Теоретичні основи харчових технологій Ю.А. Горяйнова  лк  501 

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Господарське право   І.В. Шульженко лк  311 

10.30-11.50

2

 Господарське право  І.В. Шульженко пр 314

12.30-13.50

3

 Математика для економістів: теорія ймовірності і математична статистика В.М. Серебреников  лк  311 

14.00-15.20

4

Теоретичні основи харчових технологій   Ю.А. Горяйнова лк  501 

15.30-16.50

5

Теоретичні основи харчових технологій   Ю.А. Горяйнова лк  501 

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Математика для економістів: теорія ймовірності і математична статистика   Т.В. Квітка пр  408 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Системи автоматизованого проектування  Л.О. Цвіркун лк 308

12.30-13.50

3

Системи автоматизованого проектування  Л.О. Цвіркун  пр  308 

14.00-15.20

4

Механічне обладнання харчових виробництв  Л.О. Цвіркун  лк  308 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Цівілізаційні трансформації сучасності К.В. Ніколенко лк 313

10.30-11.50

2

Цівілізаційні трансформації сучасності  К.В. Ніколенко пр 313

12.30-13.50

3

Механічне обладнання харчових виробництв  Л.О. Цвіркун пр 101

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Електротехніка   В.П. Хорольський лк  101 

10.30-11.50

2

Електротехніка   В.В. Перекрест пр  306 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Технологічне обладнання харчових виробництв В.П. Хорольський лк 102

12.30-13.50

3

Технологічне обладнання харчових виробництв  В.П. Хорольський лк 102

14.00-15.20

4

 Технологічне обладнання харчових виробництв  В.В. Перекрест пр   102

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Системи автоматизованого проектування Л.О. Цвіркун лк 308

12.30-13.50

3

 Системи автоматизованого проектування Л.О. Цвіркун  пр  308 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Основи проектування холодильних систем   Л.О. Цвіркун лк  101 

10.30-11.50

2

 Основи проектування холодильних систем  Л.О. Цвіркун лк  101

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Електрообладнання енергетичних установок   О.В. Омельченко лк  102 

12.30-13.50

3

Електрообладнання енергетичних установок   Л.О. Цвіркун пр  101 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Гідравлічні машини  О.В. Омельченко  лк  102 

10.30-11.50

2

 Технологічне холодильне обладнання В.П. Хорольський лк 102

12.30-13.50

3

Електрообладнання енергетичних установок В.В. Перекрест пр 306

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Стандартизація, сертифікація і метрологія  Ю.М. Коренець  лк  314 

10.30-11.50

2

Стандартизація, сертифікація і метрологія Ю.М. Коренець лк 314

12.30-13.50

3

Стандартизація, сертифікація і метрологія Ю.М. Коренець пр 314

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Організація ресторанного господарства   І.А. Назаренко лк  507 

10.30-11.50

2

Організація ресторанного господарства І.А. Назаренко лк 507

12.30-13.50

3

Організація ресторанного господарства О.А. Боднарук пр 507

14.00-15.20

4

Організація ресторанного господарства О.А. Боднарук пр 507

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Академічне письмо В.М. Зінченко пр 510

12.30-13.50

        3 Академічне письмо С.К. Ревуцька лк 402

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Дизайн об'єктів та інтер'єр приміщень закладів готельно-ресторанного бізнесу  Ю.М. Коренець лк 507

14.00-15.20

4

 Дизайн об'єктів та інтер'єр приміщень закладів готельно-ресторанного бізнесу Ю.М. Коренець лк 510

15.30-16.50

5

Дизайн об'єктів та інтер'єр приміщень закладів готельно-ресторанного бізнесу Є.Г. Клєвцов пр 309

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
Page 10 of 11