There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Системи автоматизованого проектування Л.О. Цвіркун лк 308

12.30-13.50

3

Системи автоматизованого проектування Л.О. Цвіркун  пр 308

14.00-15.20

4

Механічне обладнання харчових виробництв Л.О. Цвіркун лк 308

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

Цівілізаційні трансформації сучасності   К.В. Ніколенко лк 313

10.30-11.50

2

Цівілізаційні трансформації сучасності   К.В. Ніколенко пр  313 

12.30-13.50

3

Механічне обладнання харчових виробництв Л.О. Цвіркун пр 101

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Автоматизація харчових виробництв   В.П. Хорольський лк 102

15.30-16.50

5

Автоматизація харчових виробництв  В.В. Перекрест  пр   101

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

Електротехніка   В.П. Хорольський лк  101 

10.30-11.50

2

Електротехніка В.В. Перекрест  пр  306 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Технологічне обладнання харчових виробництв В.П. Хорольський лк  102

12.30-13.50

3

Технологічне обладнання харчових виробництв В.П. Хорольський лк 102

14.00-15.20

4

 Технологічне обладнання харчових виробництв В.В. Перекрест   пр 102 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Практикум з іноземної мови  І.Ю. Сіняговська  пр  403 

12.30-13.50

3

Практикум з іноземної мови  І.Ю. Сіняговська  пр  403

14.00-15.20

4

 Механічне обладнання харчових виробництв  Л.О. Цвіркун лк  308 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

Цівілізаційні трансформації сучасності К.В. Ніколенко лк  313

10.30-11.50

2

Цівілізаційні трансформації сучасності К.В. Ніколенко пр 313

12.30-13.50

3

Механічне обладнання харчових виробництв  Л.О. Цвіркун  пр 101

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Організаційно-правове забезпечення підприємницької діяльності  І.В. Шульженко  лк/пр  311 

12.30-13.50

3

Практикум з іноземної мови І.Ю. Сіняговська пр 403

14.00-15.20

4

Автоматизація харчових виробництв  В.П. Хорольський лк 102 

15.30-16.50

5

 Автоматизація харчових виробництв В.В. Перекрест  пр  101 

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Практикум з іноземної мови  І.Ю. Сіняговська  пр 408 

14.00-15.20

4

Практикум з іноземної мови  І.Ю. Сіняговська  пр 408 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Організаційно-правове забезпечення підприємницької діяльності  О.В. Коровіна  лк/пр  402 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Практикум з іноземної мови Д.В. Фурт пр 505

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

Цівілізаційні трансформації сучасності  К.В. Ніколенко  лк 313 

10.30-11.50

2

Цівілізаційні трансформації сучасності  К.В. Ніколенко  пр  313 

12.30-13.50

3

Практикум з іноземної мови Д.В. Фурт пр 505

14.00-15.20

4

Практикум з іноземної мови Д.В. Фурт пр 505

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

WEB- проектування   Р.В. Шамрін пр  308 

10.30-11.50

2

 Організаційно-правове забезпечення підприємницької діяльності  І.В. Шульженко лк/пр  311 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Практикум з іноземної мови   Д.В. Фурт пр   505

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Економічна та політична конфліктологія К.В. Ніколенко  лк 402

12.30-13.50

3

Організаційно-правове забезпечення підприємницької діяльності  О.В. Коровіна лк/пр  402 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Стандартизація, сертифікація і метрологія   Ю.М. Коренець лк  314 

10.30-11.50

2

Стандартизація, сертифікація і метрологія Ю.М. Коренець лк 314

12.30-13.50

3

Стандартизація, сертифікація і метрологія Ю.М. Коренець пр 314

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

Організація ресторанного господарства І.А. Назаренко лк 510

17.00-18.20

6

Організація ресторанного господарства  І.А. Назаренко  лк  510 

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Академічне письмо  В.М. Зінченко пр 510

12.30-13.50

3

Академічне письмо  С.К. Ревуцька  лк  402 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

Кулінарна майстерність  О.О. Сімакова  лк  Лабораторія 

10.30-11.50

2

Організація ресторанного господарства Боднарук О.А. пр 506

12.30-13.50

3

Організація ресторанного господарства Боднарук О.А. пр 506

14.00-15.20

4

Кулінарна майстерність О.Л. Яковчук пр 506

15.30-16.50

5

Кулінарна майстерність  О.О. Сімакова  лк Лабораторія 

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Практикум з іноземної мови І.Ю. Сіняговська пр 403

12.30-13.50

3

Практикум з іноземної мови  І.Ю. Сіняговська пр 403

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

Цівілізаційні трансформації сучасності   К.В. Ніколенко лк  313 

10.30-11.50

2

Цівілізаційні трансформації сучасності   К.В. Ніколенко пр  313 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

WEB- проектування  Р.В. Шамрін  пр  308 

10.30-11.50

2

Організаційно-правове забезпечення підприємницької діяльності  І.В. Шульженко  лк/пр  311 

12.30-13.50

3

 Практикум з іноземної мови І.Ю. Сіняговська  пр  403 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Практикум з іноземної мови  І.Ю. Сіняговська пр  408 

14.00-15.20

4

Практикум з іноземної мови  І.Ю. Сіняговська  пр  408 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Економічна та політична конфліктологія  К.В. Ніколенко лк 402

12.30-13.50

3

Організаційно-правове забезпечення підприємницької діяльності  О.В. Коровіна лк/пр  402 

14.00-15.20

4

 Економічна та політична конфліктологія К.В. Ніколенко  пр  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

Холодильні установки  О.В. Омельченко  лк  102 

10.30-11.50

2

Організаційно-правове забезпечення підприємницької діяльності  І.В. Шульженко  лк/пр  311 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

Холодильні установки  В.В. Перекрест  пр  306 

10.30-11.50

2

 Холодильні установки О.В. Омельченко  лк  101 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Організаційно-правове забезпечення підприємницької діяльності  О.В. Коровіна  лк/пр  402 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Системи автоматизованого проектування Л.О. Цвіркун  лк 308

10.30-11.50

2

 Системи автоматизованого проектування Л.О. Цвіркун пр 308

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

 Основи проектування холодильних систем Л.О. Цвіркун  лк  101 

10.30-11.50

2

Основи проектування холодильних систем Л.О. Цвіркун лк 101

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Електрообладнання енергетичних установок  О.В. Омельченко  лк  102 

12.30-13.50

3

Основи проектування холодильних систем Л.О. Цвіркун пр 101 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

Гідравлічні машини  О.В. Омельченко  лк  102 

10.30-11.50

2

Технологічне холодильне обладнання В.П. Хорольський лк 102

12.30-13.50

3

Електрообладнання енергетичних установок В.В. Перекрест пр 306 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

Основи проектування холодильних систем   Л.О. Цвіркун лк  101 

10.30-11.50

2

 Основи проектування холодильних систем Л.О. Цвіркун  лк  101 

12.30-13.50

3

        

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

Холодильні установки  О.В. Омельченко  лк  102 

10.30-11.50

2

 Організаційно-правове забезпечення підприємницької діяльності І.В. Шульженко  лк/пр  311 

12.30-13.50

3

Основи проектування холодильних систем  Л.О. Цвіркун  пр  101 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

Холодильні установки   В.В. Перекрест пр  306 

10.30-11.50

2

Холодильні установки  О.В. Омельченко  лк  101 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Організаційно-правове забезпечення підприємницької діяльності О.В. Коровіна лк/пр 402

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Практикум з іноземної мови І.Ю. Сіняговська пр 403

12.30-13.50

3

Практикум з іноземної мови І.Ю. Сіняговська пр 403

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

Цівілізаційні трансформації сучасності   К.В. Ніколенко лк  311 

10.30-11.50

2

Цівілізаційні трансформації сучасності К.В. Ніколенко пр 311

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Організаційно-правове забезпечення підприємницької діяльності   І.В. Шульженко лк/пр  311

12.30-13.50

3

Практикум з іноземної мови І.Ю. Сіняговська пр 403

14.00-15.20

4

 WEB- проектування Р.В. Шамрін пр 308

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Комп'ютерне технологічне проектування Ю.М. Коренець лк 232-в

12.30-13.50

3

Практикум з іноземної мови  І.Ю. Сіняговська  пр  408 

14.00-15.20

4

Практикум з іноземної мови  І.Ю. Сіняговська  пр  408 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

 Комп'ютерне технологічне проектування К.І. Остренська  пр  308 

10.30-11.50

2

Економічна та політична конфліктологія К.В. Ніколенко лк 402

12.30-13.50

3

 Організаційно-правове забезпечення підприємницької діяльності О.В. Коровіна лк/пр 402

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6