There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика В.М. Серебреников лк 314

10.30-11.50

2

Мікроекономіка О.М. Данкєєва лк 314

12.30-13.50

3

Мікроекономіка   О.М. Данкєєва пр  314 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Статистика О.К. Копайгора лк 314

10.30-11.50

2

Організація торгівлі В.В. Барабанова лк 507

12.30-13.50

3

Статистика   О.С. Ляшенко пр  403 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

 Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика Т.В. Квітка  пр 403 

10.30-11.50

2

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика Т.В. Квітка пр 403

12.30-13.50

3

Товарознавство (Теоретичні основи товарознавства) Л.Д. Костакова лк 502

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Господарське право  І.В. Шульженко  лк  311 

10.30-11.50

2

Підприємництво  О.В. Коровіна  лк  232-а 

12.30-13.50

3

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика В.М. Серебреников лк 311

14.00-15.20

4

Підприємництво О.В. Коровіна лк 407

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Статистика  О.С. Ляшенко  пр  403 

10.30-11.50

2

Організація торгівлі В.В. Барабанова пр 506

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

 Економічна та політична конфліктологія К.В. Ніколенко  лк 232-в 

10.30-11.50

2

 Бухгалтерський облік Ю.В. Штик  лк  311 

12.30-13.50

3

Менеджмент Н.С. Іванова лк 311

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Маркетинг  І.А. Карабаза  лк  311 

10.30-11.50

2

Менеджмент І.В. Шаповалова пр 311

12.30-13.50

3

Економічна та політична конфліктологія К.В. Ніколенко пр 401

14.00-15.20

4

Цивілізаційні трансформації сучасності   К.В. Ніколенко лк  408 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Економічна безпека Н.С. Іванова лк 311

12.30-13.50

3

 Економічна безпека Н.С. Іванова  пр  402 

14.00-15.20

4

 Бухгалтерський облік Ю.В. Штик  пр  505 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

 Господарське право І.В. Шульженко  лк  311 

10.30-11.50

2

Менеджмент І.В. Шаповалова пр 311

12.30-13.50

3

Господарське право  І.В. Шульженко пр 311

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

 Маркетинг І.А. Карабаза  пр 510 

10.30-11.50

2

Цивілізаційні трансформації сучасності К.В. Ніколенко пр 407

12.30-13.50

3

Цивілізаційні трансформації сучасності К.В. Ніколенко лк 407

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Економіка підприємства  О.В. Коровіна  лк  507 

10.30-11.50

2

Бухгалтерський облік  Ю.В. Штик  лк  311 

12.30-13.50

3

Менеджмент   Н.С. Іванова  лк 311

14.00-15.20

4

Товарознавство (Харчові продукти) Л.Д. Костакова лк 507

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Маркетинг І.А. Карабаза лк 311

10.30-11.50

2

Менеджмент І.В. Шаповалова пр 311

12.30-13.50

3

Економіка підприємства   Л.Д. Костакова пр  507 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Економіка підприємства О.В. Коровіна лк 408

10.30-11.50

2

Економічна безпека Н.С. Іванова лк 311

12.30-13.50

3

Економічна безпека   Н.С. Іванова пр  402 

14.00-15.20

4

 Бухгалтерський облік Ю.В. Штик  пр   505

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Менеджмент  І.В. Шаповалова пр  311 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Маркетинг І.А. Карабаза пр 510

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Сучасні комп'ютерні технології О.С. Ляшенко  пр 308

14.00-15.20

4

Практикум з іноземної мови Д.В. Фурт пр 505

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Цивілізаційні трансформації сучасності   К.В. Ніколенко лк  313 

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

 Практикум з іноземної мови Д.В. Фурт  пр  505 

14.00-15.20

4

Практикум з іноземної мови  Д.В. Фурт  пр  505 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Сучасні комп'ютерні технології  О.С. Ляшенко  пр  309 

14.00-15.20

4

Організаційно-правове забезпечення підприємницької діяльності  І.В. Шульженко  лк/пр  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Планування і контроль на підприємстві  С.В. Волошина  лк  513 

12.30-13.50

3

Цивілізаційні трансформації сучасності   К.В. Ніколенко пр  313 

14.00-15.20

4

 Практикум з іноземної мови  Д.В. Фурт пр  505 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Економічна та політична конфліктологія   К.В. Ніколенко лк  402 

12.30-13.50

3

Організаційно-правове забезпечення підприємницької діяльності  О.В. Коровіна   лк/пр 402 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

Управління стратегічними змінами  Н.С. Приймак  лк  311 

17.00-18.20

6

Управління стратегічними змінами  Н.С. Приймак  лк  311 
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Управлінський облік Ю.В. Штик  лк  402

10.30-11.50

2

Управлінський облік  Ю.В. Штик  лк  402 

12.30-13.50

3

Управлінський облік Ю.В. Штик лк 402

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

 Діджиталізація бізнесу та цифрові трансформації сучасності Ю.Г. Бочарова  лк  311 

15.30-16.50

5

Діджиталізація бізнесу та цифрові трансформації сучасності   Ю.Г. Бочарова лк  311 

17.00-18.20

6

Діджиталізація бізнесу та цифрові трансформації сучасності  Ю.Г. Бочарова  лк  311 
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

Управління стратегічними змінами  Н.С. Приймак  лк  311 

17.00-18.20

6

Управління стратегічними змінами  Н.С. Приймак  лк  311 
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Управлінський облік  Ю.В. Штик  лк  402 

10.30-11.50

2

Управлінський облік  Ю.В. Штик  лк  402 

12.30-13.50

3

 Управлінський облік Ю.В. Штик лк 402

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Діджиталізація бізнесу та цифрові трансформації сучасності   Ю.Г. Бочарова лк  311 

15.30-16.50

5

Діджиталізація бізнесу та цифрові трансформації сучасності   Ю.Г. Бочарова лк  311 

17.00-18.20

6

Діджиталізація бізнесу та цифрові трансформації сучасності  Ю.Г. Бочарова  лк  311 
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

Управління стратегічними змінами  Н.С. Приймак  лк  311 

17.00-18.20

6

Управління стратегічними змінами  Н.С. Приймак  лк 311 
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Управлінський облік  Ю.В. Штик  лк  402 

10.30-11.50

2

Управлінський облік  Ю.В. Штик лк  402 

12.30-13.50

3

Управлінський облік Ю.В. Штик лк 402

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Діджиталізація бізнесу та цифрові трансформації сучасності  Ю.Г. Бочарова  лк  311 

15.30-16.50

5

 Діджиталізація бізнесу та цифрові трансформації сучасності Ю.Г. Бочарова лк  311

17.00-18.20

6

 Діджиталізація бізнесу та цифрові трансформації сучасності Ю.Г. Бочарова  лк  311 
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

Управління стратегічними змінами Н.С. Приймак лк  311 

17.00-18.20

6

Управління стратегічними змінами   Н.С. Приймак лк  311 
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Управлінський облік Ю.В. Штик  лк  402 

10.30-11.50

2

Управлінський облік  Ю.В. Штик  лк  402 

12.30-13.50

3

Управлінський облік  Ю.В. Штик  лк  402 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Діджиталізація бізнесу та цифрові трансформації сучасності Ю.Г. Бочарова лк 311

15.30-16.50

5

Діджиталізація бізнесу та цифрові трансформації сучасності Ю.Г. Бочарова  лк 311

17.00-18.20

6

Діджиталізація бізнесу та цифрові трансформації сучасності   Ю.Г. Бочарова лк  311 
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Практикум з іноземної мови  І.Ю. Сіняговська  пр  403 

12.30-13.50

3

Практикум з іноземної мови  І.Ю. Сіняговська  пр  403

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

Цівілізаційні трансформації сучасності  К.В. Ніколенко  лк  313 

10.30-11.50

2

Цівілізаційні трансформації сучасності  К.В. Ніколенко  пр  313

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Організаційно-правове забезпечення підприємницької діяльності  І.В. Шульженко  лк/пр  311 

12.30-13.50

3

Практикум з іноземної мови І.Ю. Сіняговська пр 403 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Практикум з іноземної мови І.Ю. Сіняговська пр 408 

14.00-15.20

4

Практикум з іноземної мови І.Ю. Сіняговська пр 408

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Організаційно-правове забезпечення підприємницької діяльності О.В. Коровіна   лк/пр 402 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6