There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Практикум з іноземної мови І.Ю. Сіняговська пр 403

12.30-13.50

3

Практикум з іноземної мови І.Ю. Сіняговська пр

403

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

Цівілізаційні трансформації сучасності К.В. Ніколенко лк 313

10.30-11.50

2

Цівілізаційні трансформації сучасності К.В. Ніколенко пр 313

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Практикум з іноземної мови І.Ю. Сіняговська пр 403

14.00-15.20

4

Організаційно-правове забезпечення підприємницької діяльності І.В. Шульженко лк/пр 402

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Сучасні комп'ютерні технології О.С. Ляшенко пр 308

12.30-13.50

3

Практикум з іноземної мови І.Ю. Сіняговська пр 408

14.00-15.20

4

Практикум з іноземної мови І.Ю. Сіняговська пр 408

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Економічна та політична конфліктологія К.В. Ніколенко лк 402

12.30-13.50

3

Організаційно-правове забезпечення підприємницької діяльності О.В. Коровіна лк/пр 402

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

 Організація туристичних подорожей О.М. Романуха  лк  311 

10.30-11.50

2

Друга іноземна мова Н.В. Рибалка пр 507

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

Ринок туристичних послуг Г.О. Горіна лк 402

10.30-11.50

2

Друга іноземна мова Н.В. Рибалка пр 506

12.30-13.50

3

Ринок туристичних послуг Г.О. Горіна пр 313

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Друга іноземна мова Н.В. Рибалка пр 408

12.30-13.50

3

Академічне письмо С.К. Ревуцька лк 402

14.00-15.20

4

 Академічне письмо В.М. Зінченко  пр  510 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

Організація екскурсійної діяльності  Г.А. Богатирьова  лк   311

10.30-11.50

2

Організація екскурсійної діяльності Г.А. Богатирьова пр 311

12.30-13.50

3

Бізнес-проектування в туризмі О.А. Ніколайчук лк 232-а

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

 

 

 

 

15.30-16.50

5

 

 

 

 

17.00-18.20

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

There is no translation available.

  pdf Завантажити розклад (78 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

Дослідження регіональних ринков О.Є. Бавико лк акт. зал

17.00-18.20

6

Дослідження регіональних ринков О.Є. Бавико лк акт. зал

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Психологія і педагогика вищої школи Г. М. Удовиченко лк 502

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Економіка соціального розвитку С. Г. Лисевич пр акт. зал

14.00-15.20

4

Економіка соціального розвитку С. Г. Лисевич лк 101

15.30-16.50

5

Економіка соціального розвитку С. Г. Лисевич лк 101

17.00-18.20

6

       

 

 

       
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Економічна та політична конфліктологія   К.В. Ніколенко
лк 232-в

10.30-11.50

2

Бухгалтерський облік Ю.В. Штик лк 311

12.30-13.50

3

 Менеджмент Н.С. Іванова  лк  311 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

Маркетинг  І.А. Карабаза  лк  311 

10.30-11.50

2

Менеджмент І.В. Шаповалова пр 311

12.30-13.50

3

Економічна та політична конфліктологія К.В. Ніколенко пр 401

14.00-15.20

4

Цивілізаційні траснформації сучасності  К.В. Ніколенко  лк  408 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

 Бухгалтерський облік  Ю.В. Штик пр  505 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

Господарське право  І.В. Шульженко  лк  311 

10.30-11.50

2

 Менеджмент  І.В. Шаповалова пр  311 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

Маркетинг  І.А. Карабаза  пр  510 

10.30-11.50

2

Цивілізаційні трансформації сучасності  К.В. Ніколенко  пр  407 

12.30-13.50

3

Цивілізаційні трансформації сучасності    К.В. Ніколенко лк  407 

14.00-15.20

4

 

 

 

 

15.30-16.50

5

 

 

 

 

17.00-18.20

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

There is no translation available.

  pdf Завантажити розклад (75 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Філософія Н. В. Шрамко лк 309

15.30-16.50

5

Іноземна мова С. А. Остапенко пр 101

17.00-18.20

6

Іноземна мова С. А. Остапенко пр 101

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Сучасна економ. теорія О. О. Зиза лк 309

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Основи економ. теорії О. О. Зиза пр 502

14.00-15.20

4

Філософія Н. В. Шрамко пр 502

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Національна економіка   О.А. Ніколайчук лк  312 

14.00-15.20

4

 Національна економіка К.С. Москаленко  пр 312 

15.30-16.50

5

     

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Кооперація та організація виробництва   О.А. Ніколайчук лк 312

14.00-15.20

4

 Кооперація та організація виробництва  О.А. Ніколайчук  пр   312

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

Регіональна економіка  Р.В. Шамрін  лк  315 

10.30-11.50

2

 Регіональна економіка О.М. Данкєєва  лк  315 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

 

 

 

 

17.00-18.20

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

        1 Спеціалізований туризм  Г.А. Богатирьова  лк  312 

10.30-11.50

2

Економіка підприємства О.В. Коровіна лк 402

12.30-13.50

3

 Економіка підприємства (з 02.03.) Л.Д. Костакова пр 402

14.00-15.20

4

Економіка підприємства (з 16.03.)  Л.Д. Костакова  пр  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Міжнародна економіка Кошель лк 314

14.00-15.20

4

 Ринок туристичних послуг Г.О. Горіна  лк  312 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Міжнародна економіка  Кошель  пр  314 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика В.М. Серебреников лк 314

10.30-11.50

2

Мікроекономіка О.М. Данкєєва лк 314

12.30-13.50

3

Мікроекономіка  О.М. Данкєєва  пр  314 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

 Статистика  О.К. Копайгора  лк 314 

10.30-11.50

2

Іноземна мова Г.М. Удовіченко пр 504-2

12.30-13.50

3

Статистика О.С. Ляшенко пр 403

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика  Т.В. Квітка   пр 403 

10.30-11.50

2

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика Т.В. Квітка пр 403

12.30-13.50

3

Глобалізація економіки та міжнародний інноваційний процес Ю.Г. Бочарова лк 315

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Міжнародні економічні відносини   Ю.Г. Бочарова лк   315

10.30-11.50

2

Міжнародні економічні відносини   К.С. Москаленко пр  315 

12.30-13.50

3

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика В.М. Серебреников лк 311

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Статистика  О.С. Ляшенко  пр  403 

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика В.М. Серебреников лк 314

10.30-11.50

2

Мікроекономіка О.М. Данкєєва лк 314

12.30-13.50

3

 Мікроекономіка О.М. Данкєєва  пр  314 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Статистика О.К. Копайгора лк 314

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

 Статистика О.С. Ляшенко   пр 403 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

 Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика  Т.В. Квітка  пр 403 

10.30-11.50

2

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика Т.В. Квітка пр 403

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Господарське право   І.В. Шульженко лк   311

10.30-11.50

2

Соціальна відповідальність бізнесу  С.Г. Лисевич  лк   504-2

12.30-13.50

3

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика В.М. Серебреников  лк 311

14.00-15.20

4

Соціальна відповідальність бізнесу Лисевич С.Г. пр 504-2

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Статистика   О.С. Ляшенко  пр  403 

10.30-11.50

2

Основи фундаментального аналізу Ю.Г. Бочарова лк 504-2

12.30-13.50

3

Ісорія економіки та економічна думка С.Г. Лисевич лк 504-2

14.00-15.20

4

 Історія економіки та економічна думка С.Г. Лисевич  пр  504-2 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6