There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Основи наукових досліджень С.В. Волошина лк 402

10.30-11.50

2

Макроекономіка О.М. Данкєєва лк 311

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Інформатика та інформаційні технології О.К. Копайгора лк 311

10.30-11.50

2

Організація проведення ділових переговорів О.М. Романуха лк 232-а

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Іноземна мова С.А. Остапенко пр 506

10.30-11.50

2

Організація проведення ділових переговорів О.М. Романуха пр 232-а

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Іноземна мова С.А. Остапенко пр 506

10.30-11.50

2

Психологія К.В. Ніколенко лк 313

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Психологія  К.В. Ніколенко  пр  408 

10.30-11.50

2

 Макроекономіка Ю.В. Яковенко  пр  408 

12.30-13.50

3

Інформатика та інформаційні технології О.К. Копайгора пр 309

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Фізика О.М. Чернікова лк 101

10.30-11.50

2

Фізика О.М. Чернікова лк 101

12.30-13.50

3

Фізика О.М. Чернікова пр 101

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Інформатика та інформаційні технології О.К Копайгора лк 311

10.30-11.50

2

Академічне письмо В.М. Зінченко лк 311

12.30-13.50

3

Академічне письмо В.М Зінченко пр 311

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Іноземна мова Г.М. Удовіченко пр 407

10.30-11.50

2

Нарисна геометрія  Л.О. Цвіркун  лк  306 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Іноземна мова Г.М. Удовіченко пр 510

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Вища математика В.М. Серебреников лк 232-в

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 232-в

12.30-13.50

3

Інформатика та інформаційні технології  О.К. Копайгора пр  309 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О.М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Іноземна мова  Д.В. Фурт / Н.В. Рибалка  пр  505 / 401 

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Вища математика О.К. Копайгора пр 510

14.00-15.20

4

Історія української державності та культури  О.М. Романуха  пр  313 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

 Іноземна мова Д.В. Фурт / Н.В. Рибалка  пр  505 / 401 

10.30-11.50

2

 Політична економія  Ю.Г. Бочарова лк  313 

12.30-13.50

3

 Політична економія  О.М. Данкєєва  пр 408 

14.00-15.20

4

 Політична економія  О.М. Данкєєва  пр 314 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

 Іноземна мова Д.В. Фурт / Н.В. Рибалка  пр  505 / 401 

10.30-11.50

2

Філософія К.В. Ніколенко лк  313

12.30-13.50

3

Вища математика О.К. Копайгора пр 402

14.00-15.20

4

 Вища математика О.К. Копайгора  пр  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

 Ділова українська мова С.К. Ревуцька  пр  402 

10.30-11.50

2

Ділова українська мова   С.К. Ревуцька пр  402 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О.М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Іноземна мова  Г.М. Удовіченко / Н.В. Рибалка  пр  407 / 401 

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Вища математика О.К. Копайгора пр 510

14.00-15.20

4

Історія української державності та культури  О.М. Романуха  пр  313 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

 Іноземна мова Г.М. Удовіченко / Н.В. Рибалка  пр  407 / 401 

10.30-11.50

2

Харчова хімія та біохімія Ю.А. Горяйнова лк  501

12.30-13.50

3

Харчова хімія та біохімія Ю.А. Горяйнова лк 501

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

 Іноземна мова Г.М. Удовіченко / Н.В. Рибалка  пр  510 / 401 

10.30-11.50

2

Філософія К.В. Ніколенко лк  313

12.30-13.50

3

Вища математика О.К. Копайгора пр 402

14.00-15.20

4

 Вища математика О.К. Копайгора  пр  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

 Ділова українська мова С.К. Ревуцька  пр  402 

10.30-11.50

2

Ділова українська мова   С.К. Ревуцька пр  402 

12.30-13.50

3

 Харчова хімія та біохімія О.Л. Яковчук пр  501 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Міжнародні організації Ю.Г. Бочарова лк 315

14.00-15.20

4

Міжнародні організації В.О. Кошель пр  315 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

 Іноземна мова С.А. Остапенко  пр  502 

12.30-13.50

3

Друга іноземна мова Н.В. Рибалка пр 502

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Економічна безпека   Н.С. Іванова лк  311 

12.30-13.50

3

 Міжнародні фінанси Т.В. Кожухова  лк  315 

14.00-15.20

4

 Економічна безпека Н.С. Іванова  пр  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

Міжнародна інтеграція І.А. Карабаза лк 504-4

10.30-11.50

2

Друга іноземна мова Н.В. Рибалка пр 502

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

 

 

 

 

15.30-16.50

5

 

 

 

 

17.00-18.20

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

There is no translation available.

  pdf Завантажити розклад (78 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

Дослідження регіональних ринков О.Є. Бавико лк акт. зал

17.00-18.20

6

Дослідження регіональних ринков О.Є. Бавико лк акт. зал

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Психологія і педагогика вищої школи Г. М. Удовиченко лк 502

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Економіка соціального розвитку С. Г. Лисевич пр акт. зал

14.00-15.20

4

Економіка соціального розвитку С. Г. Лисевич лк 101

15.30-16.50

5

Економіка соціального розвитку С. Г. Лисевич лк 101

17.00-18.20

6

       

 

 

       
There is no translation available.

  pdf Завантажити розклад (75 KB)

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Філософія Н. В. Шрамко лк 309

15.30-16.50

5

Іноземна мова С. А. Остапенко пр 101

17.00-18.20

6

Іноземна мова С. А. Остапенко пр 101

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Сучасна економ. теорія О. О. Зиза лк 309

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Основи економ. теорії О. О. Зиза пр 502

14.00-15.20

4

Філософія Н. В. Шрамко пр 502

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Економіка підприємства О.В. Коровіна лк 507

10.30-11.50

2

Бухгалтерський облік Ю.В. Штик лк 311

12.30-13.50

3

 Менеджмент Н.С. Іванова  лк  311

14.00-15.20

4

Товарознавство (Харчові продукти)  Л.Д. Костакова  лк  507 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

Маркетинг І.А. Карабаза лк 311

10.30-11.50

2

Менеджмент І.В. Шаповалова пр 311

12.30-13.50

3

Економіка підприємства  Л.Д. Костакова  пр  507 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

Економіка підприємства О.В. Коровіна лк 408

10.30-11.50

2

Економічна безпека Н.С. Іванова лк 311

12.30-13.50

3

Економічна безпека Н.С. Іванова  пр 402 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Менеджмент  І.В. Шаповалова  пр  311 

12.30-13.50

3

Технічне регулювання  Д.Р. Калініченко  пр   512-3

14.00-15.20

4

Бухгалтерський облік  Ю.В. Штик  пр  313 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Маркетинг І.А. Карабаза пр 510

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

 

 

 

 

15.30-16.50

5

 

 

 

 

17.00-18.20

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

 Планування і контроль на підприємстві С.В. Волошина  лк  506 

10.30-11.50

2

 Планування і контроль на підприємстві   Л.Д. Костакова пр   506

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Середа

9.00-10.20

1

 Логістика  Н.С. Приймак лк 504-2 

10.30-11.50

2

 Логістика Н.С. Приймак  пр   504-2

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

Четвер

9.00-10.20

1

Стратегія підприємства  О.В. Коровіна  лк  504-2 

10.30-11.50

2

 Підприємництво О.В. Коровіна  лк 232-а 

12.30-13.50

3

 Стратегія підприємства О.В. Коровіна  лк  504-2 

14.00-15.20

4

Підприємництво  О.В. Коровіна  лк 407 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       

 

 

       

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6