There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Економіка підприємства  О.В. Коровіна  лк  402 

12.30-13.50

3

Економіка підприємства (з 02.03) Л.Д. Костакова  пр  402 

14.00-15.20

4

Економіка підприємства (з 16.03)  Л.Д. Костакова  пр  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

 Фізіологія, гігієна та санітарія К.І. Остренська  пр  506 

17.00-18.20

6

 Фізіологія, гігієна та санітарія К.І. Остренська  пр  506 
           

Середа

9.00-10.20

1

Фізіологія, гігієна та санітарія  О.О. Сімакова  лк  Лабораторія 

10.30-11.50

2

Фізіологія, гігієна та санітарія  О.О. Сімакова  лк  Лабораторія 

12.30-13.50

3

Устаткування закладів готельного і ресторанного господарства О.В. Омельченко лк 102

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Фінанси, гроші та кредит Ю.Ф. Гудзь лк 314

12.30-13.50

3

Фінанси, гроші та кредит Ю.Ф. Гудзь лк 314

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Безпека життєдіяльності та основи охорони праці Д.П. Заікіна лк 232-а

10.30-11.50

2

Системи автоматизованого проектування Л.О. Цвіркун лк 308

12.30-13.50

3

Системи автоматизованого проектування Л.О. Цвіркун пр 308

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Цівілізаційні трансформації сучасності К.В. Ніколенко лк 313

10.30-11.50

2

Цівілізаційні трансформації сучасності К.В. Ніколенко пр 313

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

 Безпека життєдіяльності та основи охорони праці Д.П. Заікіна  лк  232-в 

12.30-13.50

3

Безпека життєдіяльності та основи охорони праці Д.П. Заікіна лк 232-в

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Безпека життєдіяльності та основи охорони праці  Д.П. Заікіна  пр  311 

14.00-15.20

4

Трудове право  І.В. Шульженко  лк  403 

15.30-16.50

5

 Теорія механізмів та машин (06.02,13.02, 20.02) О.В. Омельченко/О.Є. Мельник    105 

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Опір матеріалів О.Є. Мельник лк 102

10.30-11.50

2

Опір матеріалів В.В. Перекрест пр 101

12.30-13.50

3

Теорія механізмів та машин (07.02) О.В. Омельченко   105

14.00-15.20

4

Теорія механізмів та машин (07.02)  О.Є. Мельник     105

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Безпека життєдіяльності та основи охорони праці Д.П. Заікіна лк 232-а

10.30-11.50

2

Системи автоматизованого проектування Л.О. Цвіркун лк 308

12.30-13.50

3

Системи автоматизованого проектування Л.О. Цвіркун пр 308

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Цівілізаційні трансформації сучасності К.В. Ніколенко лк 313

10.30-11.50

2

Цівілізаційні трансформації сучасності К.В. Ніколенко пр 313

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Безпека життєдіяльності та основи охорони праці  Д.П. Заікіна  лк  232-в 

12.30-13.50

3

Безпека життєдіяльності та основи охорони праці Д.П. Заікіна лк 232-в

14.00-15.20

4

Гідрогазодинаміка   В.В. Перекрест  лк 306 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Безпека життєдіяльності та основи охорони праці  Д.П. Заікіна пр 311

14.00-15.20

4

 Трудове право І.В. Шульженко лк 403

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Опір матеріалів О.Є. Мельник лк 102

10.30-11.50

2

Опір матеріалів В.В. Перекрест пр 101

12.30-13.50

3

 Гідрогазодинаміка  В.В. Перекрест лк  306 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Основи наукових досліджень С.В. Волошина лк 402

10.30-11.50

2

Макроекономіка О.М. Данкєєва лк 311

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Інформатика та інформаційні технології О.К. Копайгора лк 311

10.30-11.50

2

Організація проведення ділових переговорів О.М. Романуха лк 232-а

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Іноземна мова С.А. Остапенко/Н.В. Рибалка пр 506/401

10.30-11.50

2

Організація проведення ділових переговорів О.М. Романуха пр 232-а

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Іноземна мова С.А. Остапенко/Н.В. Рибалка пр 506/401

10.30-11.50

2

Психологія К.В. Ніколенко лк 313

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

 Інформатика та інформаційні технології О.К. Копайгора  пр  309 

10.30-11.50

2

Макроекономіка О.М. Данкєєва пр 314

12.30-13.50

3

Психологія  К.В. Ніколенко пр 408

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Основи наукових досліджень С.В. Волошина лк 402

10.30-11.50

2

Макроекономіка О.М. Данкєєва лк 311

12.30-13.50

3

Іноземна мова Д.В. Фурт пр 510

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Інформатика та інформаційні технології  О.К. Копайгора   лк 311 

10.30-11.50

2

Академічне письмо В.М. Зінченко лк 311

12.30-13.50

3

Академічне письмо В.М. Зінченко пр 311

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Іноземна мова Д.В. Фурт пр 505

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Психологія К.В. Ніколенко лк 313

12.30-13.50

3

Іноземна мова Д.В. Фурт пр 510

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Інформатика та інформаційні технології  О.К. Копайгора пр  309 

10.30-11.50

2

Макроекономіка О.М. Данкєєва пр 314

12.30-13.50

3

Психологія К.В. Ніколенко пр 408

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Основи наукових досліджень С.В. Волошина лк 402

10.30-11.50

2

Макроекономіка О.М. Данкєєва лк 311

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Інформатика та інформаційні технології О.К. Копайгора лк 311

10.30-11.50

2

Академічне письмо В.М. Зінченко лк 311

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Іноземна мова І.Ю. Сіняговська/Н.В. Рибалка пр 507/401

10.30-11.50

2

Інформатика та інформаційні технології О.К. Копайгора пр 309

12.30-13.50

3

Академічне письмо В.М. Зінченко пр 510

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Іноземна мова І.Ю. Сіняговська/Н.В. Рибалка пр 507/401

10.30-11.50

2

Психологія К.В. Ніколенко лк 313

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Психологія К.В. Ніколенко пр 408

10.30-11.50

2

Макроекономіка Ю.В. Яковенко пр 408

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Основи наукових досліджень С.В. Волошина лк 402

10.30-11.50

2

Макроекономіка О.М. Данкєєва лк 311

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Інформатика та інформаційні технології О.К. Копайгора лк 311

10.30-11.50

2

Академічне письмо В.М. Зінченко лк 311

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Іноземна мова І.Ю. Сіняговська/Н.В. Рибалка пр 507/401

10.30-11.50

2

Інформатика та інформаційні технології О.К. Копайгора пр 309

12.30-13.50

3

Академічне письмо В.М. Зінченко пр 510

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Іноземна мова  І.Ю. Сіняговська/Н.В. Рибалка пр 507/401

10.30-11.50

2

Психологія  К.В. Ніколенко лк  313

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Психологія К.В. Ніколенко пр 408

10.30-11.50

2

Макроекономіка Ю.В. Яковенко пр 408

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Основи наукових досліджень С.В. Волошина лк 402

10.30-11.50

2

Макроекономіка О.М. Данкєєва лк 311

12.30-13.50

3

Іноземна мова  Д.В. Фурт  пр  510 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Інформатика та інформаційні технології  О.К. Копайгора  лк 311 

10.30-11.50

2

Академічне письмо В.М. Зінченко лк 311

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Інформатика та інформаційні технології  О.К. Копайгора  пр  309 

10.30-11.50

2

Іноземна мова Д.В. Фурт  пр 505

12.30-13.50

3

Академічне письмо В.М. Зінченко пр 510

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Психологія К.В. Ніколенко  лк 313

12.30-13.50

3

Іноземна мова Д.В. Фурт пр 510

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Психологія К.В. Ніколенко пр 408

10.30-11.50

2

Макроекономіка Ю.В. Яковенко пр 408

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Основи наукових досліджень С.В. Волошина лк 402

10.30-11.50

2

Макроекономіка О.М. Данкєєва лк 311

12.30-13.50

3

 Іноземна мова  Д.В. Фурт пр  510 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Інформатика та інформаційні технології  О.К. Копайгора  лк  311 

10.30-11.50

2

Академічне письмо В.М. Зінченко лк 311

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Інформатика та інформаційні технології   О.К. Копайгора пр  309 

10.30-11.50

2

Іноземна мова Д.В. Фурт пр 505

12.30-13.50

3

Академічне письмо В.М. Зінченко пр 510

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Психологія К.В. Ніколенко лк 313

12.30-13.50

3

Іноземна мова Д.В. Фурт пр 510

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Макроекономіка Ю.В. Яковенко пр 408

12.30-13.50

3

 Психологія К.В. Ніколенко  пр  408 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6