There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика В.М. Серебреников лк 314

10.30-11.50

2

Мікроекономіка О.М. Данкєєва лк 314

12.30-13.50

3

Мікроекономіка О.М. Данкєєва пр 314

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Статистика  О.К. Копайгора  лк  314 

10.30-11.50

2

Інвестування Ю.Ф. Гудзь лк 408

12.30-13.50

3

Статистика О.С. Ляшенко пр 403

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика   Т.В. Квітка пр 403 

10.30-11.50

2

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика Т.В. Квітка пр 403

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

 Господарське право І.В. Шульженко  лк  311 

10.30-11.50

2

Фінанси  Н.О. Слободянюк  лк  512-3 

12.30-13.50

3

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика В.М. Серебреников лк 311

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Статистика  О.С. Ляшенко  пр  403 

10.30-11.50

2

Фінанси В.А. Янковський  пр  512-3

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика В.М. Серебреников лк 314

10.30-11.50

2

Мікроекономіка О.М. Данкєєва лк 314

12.30-13.50

3

Мікроекономіка   О.М. Данкєєва пр  314 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Статистика О.К. Копайгора лк 314

10.30-11.50

2

Організація торгівлі В.В. Барабанова лк 507

12.30-13.50

3

Статистика   О.С. Ляшенко пр  403 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

 Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика Т.В. Квітка  пр 403 

10.30-11.50

2

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика Т.В. Квітка пр 403

12.30-13.50

3

Товарознавство (Теоретичні основи товарознавства) Л.Д. Костакова лк 502

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Господарське право  І.В. Шульженко  лк  311 

10.30-11.50

2

Підприємництво  О.В. Коровіна  лк  232-а 

12.30-13.50

3

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика В.М. Серебреников лк 311

14.00-15.20

4

Підприємництво О.В. Коровіна лк 407

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Статистика  О.С. Ляшенко  пр  403 

10.30-11.50

2

Організація торгівлі В.В. Барабанова пр 506

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика В.М. Серебреников лк 314

10.30-11.50

2

Мікроекономіка О.М. Данкєєва лк 314

12.30-13.50

3

Мікроекономіка О.М. Данкєєва пр 314

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Статистика  О.К. Копайгора  лк  314 

10.30-11.50

2

Облікова політика Л.Я. Шевченко лк 512-1

12.30-13.50

3

Статистика О.С. Ляшенко пр 403

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика   Т.В. Квітка пр 403 

10.30-11.50

2

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика Т.В. Квітка пр 403

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

 Господарське право І.В. Шульженко  лк  311 

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика В.М. Серебреников лк 311

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Статистика  О.С. Ляшенко  пр  403 

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Іноземна мова (поглиблений курс)   І.Ю. Сіняговська пр  403 

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Іноземна мова (поглиблений курс)  І.Ю. Сіняговська  пр  510 

10.30-11.50

2

Іноземна мова (поглиблений курс) І.Ю. Сіняговська пр 510

12.30-13.50

3

Організація обліку Л.Я. Шевченко лк 512-1

14.00-15.20

4

Організація обліку Л.Я. Шевченко лк 512-1 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Бухгалтерський облік в управлінні підприємством М.Т. Шендригоренко лк 512-1

12.30-13.50

3

Бухгалтерський облік в управлінні підприємством  М.Т. Шендригоренко  пр  512-1 

14.00-15.20

4

 Організація і методика аудиту за міжнародними стандартами М.Т. Шендригоренко лк  512-1 

15.30-16.50

5

 Організація і методика аудиту за міжнародними стандартами О.А. Ємельянова  пр  512-1 

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Облік і оподаткування діяльності суб'єктів господарювання в Україні М.Т. Шендригоренко лк 512-1

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Проектне фінансування М.О. Юнацький лк 507

14.00-15.20

4

Бюджетний менеджмент  М.О. Юнацький  лк 507 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Іноземна мова (поглиблений курс) І.Ю. Сіняговська пр 510

12.30-13.50

3

Іноземна мова (поглиблений курс) І.Ю. Сіняговська пр 510

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Іноземна мова (поглиблений курс)   І.Ю. Сіняговська пр  510 

12.30-13.50

3

 Фінансовий менеджмент у банку О.В. Нєізвєстна  лк  407 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Проектне фінансування  М.О. Юнацький  лк  505

14.00-15.20

        4 Бюджетний менеджмент М.О. Юнацький лк 505 

15.30-16.50

5

Фінансовий менеджмент у банку О.В. Нєізвєстна пр 504-2 

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Іноземна мова (поглиблений курс)  І.Ю. Сіняговська  пр  403 

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Маркетинговий менеджмент (11.05)  Н.С. Приймак    504-4 

14.00-15.20

4

Маркетинговий менеджмент (11.05)  Н.С. Приймак   504-4

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Іноземна мова (поглиблений курс)  І.Ю. Сіняговська  пр 510 

10.30-11.50

2

Іноземна мова (поглиблений курс) І.Ю. Сіняговська пр 510

12.30-13.50

3

Корпоративне управління (12.05) Маркетинговий менеджмент (11.02, 03.03, 31.03, 21.04) Н.С. Приймак   504-4

14.00-15.20

4

Корпоративне управління (12.05) Маркетинговий менеджмент (11.02, 03.03, 31.03) Н.С. Приймак   504-4

15.30-16.50

5

Маркетинговий менеджмент (31.03)  Н.С. Приймак    504-4 

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Стратегічний маркетинг (05.02,12.02, 26.02, 04.03,11.03, 18.03, 25.03)   В.В. Барабанова   508 

10.30-11.50

2

Корпоративне управління (12.02, 04.03, 01.04, 22.04)  Н.С. Приймак    504-4 

12.30-13.50

3

Корпоративне управління (12.02, 04.03, 01.04)  Н.С. Приймак    504-4 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

Методологія наукових досліджень  Р.В. Шамрін  лк  402 

17.00-18.20

6

Методологія наукових досліджень  Р.В. Шамрін  лк  402 
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Стратегічний маркетинг ( 02.04, 09.04)  В.В. Барабанова    508 

14.00-15.20

4

Стратегічне управління (20.02,12.03, 26.03, 16.04) Н.С. Іванова лк 504-4

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Стратегічне управління (21.02, 20.03, 03.04,17.04. 15.05)  І.В. Шаповалова  пр  504-4

12.30-13.50

3

 Стратегічний маркетинг (14.02) В.В. Барабанова    508 

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Іноземна мова (поглиблений курс)  І.Ю. Сіняговська  пр  403 

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Іноземна мова (поглиблений курс)  І.Ю. Сіняговська  пр  510

10.30-11.50

2

Іноземна мова (поглиблений курс) І.Ю. Сіняговська пр 510

12.30-13.50

3

Антикризове управління підприємством О.В. Коровіна лк 506

14.00-15.20

4

 Управління економічною безпекою підприємства О.В. Коровіна лк 408 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Антикризове управління підприємством  Л.Д. Костакова  пр  507 

14.00-15.20

4

 Управління економічною безпекою підприємства Л.Д. Костакова  пр  507 

15.30-16.50

5

Методологія наукових досліджень  Р.В. Шамрін  лк  402

17.00-18.20

6

Методологія наукових досліджень  Р.В. Шамрін  лк  402 
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Іноземна мова (поглиблений курс)  І.Ю. Сіняговська  пр  403 

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Іноземна мова (поглиблений курс)  І.Ю. Сіняговська   пр 510 

10.30-11.50

2

Іноземна мова (поглиблений курс) І.Ю. Сіняговська пр 510

12.30-13.50

3

Інформаційні технології економічних досліджень (11.02, 18.02, 25.02, 03.03, 10.03, 17.03, 24.03) В.М. Серебреников   408

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

Методологія наукових досліджень  Р.В. Шамрін  лк  402 

17.00-18.20

6

Методологія наукових досліджень  Р.В. Шамрін  лк 402 
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Інститути ЄС та особливості регулювання економічної діяльності  Ю.Г. Бочарова  лк  313 

12.30-13.50

3

Інститути ЄС та особливості регулювання економічної діяльності О.М. Данкєєва пр 313

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Іноземна мова (поглиблений курс)  І.Ю. Сіняговська  пр  403 

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Іноземна мова (поглиблений курс)  І.Ю. Сіняговська  пр  510 

10.30-11.50

2

Іноземна мова (поглиблений курс) І.Ю. Сіняговська пр 510

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

Методологія наукових досліджень  Р.В. Шамрін  лк  402

17.00-18.20

6

Методологія наукових досліджень  Р.В. Шамрін  лк  402 
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Діагностика ЗЕД суб'єктів міжнародної торгівлі  О.М. Данкєєва  лк  403 

12.30-13.50

3

Public Management та процеси децентралізації ЄС  О.М. Данкєєва лк 403

14.00-15.20

4

Public Management та процеси децентралізації ЄС О.М. Данкєєва пр 402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Інститути ЄС та особливості регулювання економічної діяльності  Ю.Г. Бочарова  лк  313 

12.30-13.50

3

Інститути ЄС та особливості регулювання економічної діяльності О.М. Данкєєва  пр 313 

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6