There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Аудит  М.Т. Шендригоренко  лк  507 

12.30-13.50

3

 Менеджмент Н.С. Іванова  лк  311 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Маркетинг  І.А. Карабаза  лк  311 

10.30-11.50

2

Менеджмент  І.В. Шаповалова  пр  311 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Економічна безпека Н.С. Іванова лк 311

12.30-13.50

3

 Фінансовий облік  Л.Я. Шевченко лк  512-3 

14.00-15.20

4

Економічна безпека  Н.С. Іванова   пр 402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Менеджмент  І.В. Шаповалова  пр  311 

12.30-13.50

3

 Фінансовий облік  Л.Я. Шевченко пр   507

14.00-15.20

4

Аудит М.Т. Шендригоренко пр 507

15.30-16.50

5

Адміністрування податків Ю.В. Штик лк 507

17.00-18.20

6

 Адміністрування податків  Ю.В. Штик пр  507 
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

 Маркетинг І.А. Карабаза  пр  510 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Трудове право  І.В. Шульженко  лк  401 

10.30-11.50

2

Бухгалтерський облік Ю.В. Штик лк 311

12.30-13.50

3

Менеджмент Н.С. Іванова лк 311

14.00-15.20

4

 Грошово-кредитна система зарубіжних країн  Ю.Ф. Гудзь лк  407 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Маркетинг І.А. Карабаза лк 311

10.30-11.50

2

Менеджмент І.В. Шаповалова пр 311

12.30-13.50

3

Фінанси підприємства  Ю.Ф. Гудзь  лк  506 

14.00-15.20

4

Фінанси підприємства  Ю.Ф. Гудзь  пр   506

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Економічна безпека Н.С. Іванова лк 311

12.30-13.50

3

Економічна безпека Н.С. Іванова пр 402

14.00-15.20

4

Бухгалтерський облік Ю.В. Штик пр 505

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Менеджмент І.В. Шаповалова пр 311

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

 Маркетинг І.А. Карабаза  пр  510 

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Трудове право  І.В. Шульженко  лк  401 

10.30-11.50

2

Бухгалтерський облік Ю.В. Штик лк 311

12.30-13.50

3

Менеджмент Н.С. Іванова лк 311

14.00-15.20

4

 Грошово-кредитна система зарубіжних країн  Ю.Ф. Гудзь лк  407 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Маркетинг І.А. Карабаза лк 311

10.30-11.50

2

Менеджмент І.В. Шаповалова пр 311

12.30-13.50

3

Фінанси підприємства  Ю.Ф. Гудзь  лк  506 

14.00-15.20

4

Фінанси підприємства  Ю.Ф. Гудзь  пр   506

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Економічна безпека Н.С. Іванова лк 311

12.30-13.50

3

Економічна безпека Н.С. Іванова пр 402

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Менеджмент І.В. Шаповалова пр 311

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Бухгалтерський облік  Ю.В. Штик  пр  313 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

 Маркетинг І.А. Карабаза  пр  510 

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О.М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Вступ до мовознавства С.К. Ревуцька лк 502

12.30-13.50

3

Практичний курс основної іноземної (англійської) мови С.А. Остапенко пр 502

14.00-15.20

4

Практичний курс основної іноземної (англійської) мови С.А. Остапенко пр 502

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Латинська мова Д.В. Фурт пр 512-3

12.30-13.50

3

Історія української державності та культури О.М. Романуха пр 313

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Практичний курс основної іноземної (англійської) мови С.А. Остапенко  пр  502 

12.30-13.50

3

Практичний курс основної іноземної (англійської) мови Г.М. Удовіченко пр 309

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

 Філософія К.В. Ніколенко  лк  313 

12.30-13.50

3

Латинська мова Д.В. Фурт пр 502

14.00-15.20

4

Практичний курс основної іноземної (англійської) мови С.А. Остапенко пр 502

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Історія зарубіжної літератури Г.М. Удовіченко лк 502

10.30-11.50

2

Практичний курс основної іноземної (англійської) мови Г.М. Удовіченко пр 309

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Менеджмент  Д.П. Заікіна лк  502 

10.30-11.50

2

 Бухгалтерський облік Ю.В. Штик  лк  311 

12.30-13.50

3

Етика бізнесу  Н.С. Приймак  лк  401 

14.00-15.20

4

Менеджмент  Н.С. Іванова  лк  408 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Менеджмент  А.В. Скубіліна  пр  308 

10.30-11.50

2

 Етика бізнесу Н.С. Приймак  пр  506 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Економічна безпека  Н.С. Іванова  лк  311 

12.30-13.50

3

Маркетинг  І.А. Карабаза  лк  507 

14.00-15.20

4

 Економічна безпека Н.С. Іванова  пр  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

 Маркетинг І.А. Карабаза  пр  506 

14.00-15.20

4

Бухгалтерський облік  Ю.В. Штик  пр  313 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

 Операційний менеджмент Н.С. Приймак  лк  507 

14.00-15.20

        4  Операційний менеджмент  Н.С. Приймак пр  507 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Трудове право І.В. Шульженко лк  401 

10.30-11.50

2

 Бухгалтерський облік Ю.В. Штик  лк  311 

12.30-13.50

3

Менеджмент Н.С. Іванова / Д.П. Заікіна лк  311

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Менеджмент І.В. Шаповалова / Д.П. Заікіна  пр  311

12.30-13.50

3

 Маркетинг послуг І.А. Карабаза  лк  512-3 

14.00-15.20

4

Маркетинг послуг  І.В. Шаповалова  пр  512-3 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Економічна безпека  Н.С. Іванова  лк  311 

12.30-13.50

3

Маркетинг  І.А. Карабаза  лк  507 

14.00-15.20

4

 Економічна безпека Н.С. Іванова  пр  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Менеджмент  Д.П. Заікіна  лк  311 

12.30-13.50

3

 Маркетинг І.А. Карабаза  пр  506 

14.00-15.20

4

Бухгалтерський облік  Ю.В. Штик  пр  313 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Рекламний менеджмент І.А. Карабаза  лк  506 

14.00-15.20

        4 Рекламний менеджмент  І.А. Карабаза пр  407 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика В.М. Серебреников лк 314

10.30-11.50

2

Мікроекономіка О.М. Данкєєва лк 314

12.30-13.50

3

Мікроекономіка О.М. Данкєєва пр 314

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Статистика  О.К. Копайгора  лк  314 

10.30-11.50

2

Організація торгівлі В.В. Барабанова лк 507

12.30-13.50

3

Статистика О.С. Ляшенко пр 403

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика   Т.В. Квітка пр 403 

10.30-11.50

2

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика Т.В. Квітка пр 403

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

 Господарське право І.В. Шульженко  лк  311 

10.30-11.50

2

Інфраструктура товарного ринку В.В. Барабанова пр 507

12.30-13.50

3

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика В.М. Серебреников лк 311

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Статистика  О.С. Ляшенко  пр  403 

10.30-11.50

2

Організація торгівлі  В.В. Барабанова  пр  506 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика В.М. Серебреников лк 314

10.30-11.50

2

Мікроекономіка О.М. Данкєєва лк 314

12.30-13.50

3

Мікроекономіка О.М. Данкєєва пр 314

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Статистика  О.К. Копайгора  лк  314 

10.30-11.50

2

Державне та регіональне управління І.В. Шульженко лк 512-3

12.30-13.50

3

Статистика О.С. Ляшенко пр 403

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика   Т.В. Квітка пр 403 

10.30-11.50

2

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика Т.В. Квітка пр 403

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

 Господарське право І.В. Шульженко  лк  311 

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика В.М. Серебреников лк 311

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Статистика  О.С. Ляшенко  пр  403 

10.30-11.50

2

Комунікативний менеджмент Н.С. Приймак  лк  502 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика В.М. Серебреников лк 314

10.30-11.50

2

Мікроекономіка О.М. Данкєєва лк 314

12.30-13.50

3

Мікроекономіка О.М. Данкєєва пр 314

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Статистика  О.К. Копайгора  лк  314 

10.30-11.50

2

Інвестування Ю.Ф. Гудзь лк 408

12.30-13.50

3

Статистика О.С. Ляшенко пр 403

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика   Т.В. Квітка пр 403 

10.30-11.50

2

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика Т.В. Квітка пр 403

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

 Господарське право І.В. Шульженко  лк  311 

10.30-11.50

2

Фінанси  Н.О. Слободянюк  лк  512-3 

12.30-13.50

3

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика В.М. Серебреников лк 311

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Статистика  О.С. Ляшенко  пр  403 

10.30-11.50

2

Фінанси В.А. Янковський  пр  512-3

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6