There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О.М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Фізика В.М. Здещіць лк  510

14.00-15.20

4

Фізика  В.М. Здещіць   пр  510

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Іноземна мова  Г.М. Удовіченко / Н.В. Рибалка  пр  407 / 401 

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Вища математика О.К. Копайгора пр 510

14.00-15.20

4

Історія української державності та культури  О.М. Романуха  пр  313 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

 Іноземна мова Г.М. Удовіченко / Н.В. Рибалка  пр  407 / 401 

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

 Іноземна мова Г.М. Удовіченко / Н.В. Рибалка  пр  510 / 401 

10.30-11.50

2

 Хімія Ю.А. Горяйнова лк  501

12.30-13.50

3

Вища математика О.К. Копайгора пр 402

14.00-15.20

4

Вища математика  О.К. Копайгора  пр  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

 Ділова українська мова С.К. Ревуцька  пр  402 

10.30-11.50

2

Ділова українська мова   С.К. Ревуцька пр  402 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Інноваційні ресторанні технології  Р.П. Никифоров  лк  510 

10.30-11.50

2

 Інноваційні ресторанні технології К.І. Остренська  пр  510 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Іноземна мова (поглиблений курс)  Л.А. Дмитрук  пр  504-3 

14.00-15.20

4

Іноземна мова (поглиблений курс) Л.А. Дмитрук пр 504-3

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Трудове право  І.В. Шульженко лк  505

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

Трудове право   І.В. Шульженко  пр 505 

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Іноземна мова (поглиблений курс) Л.А. Дмитрук пр 504-3 

12.30-13.50

3

 Трудове право І.В. Шульженко  пр  401 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Інноваційні ресторанні технології  К.І. Остренська  пр  510 

12.30-13.50

3

Національні кухні країн світу   А.В. Слащева лк  Лабораторія

14.00-15.20

4

Національні кухні країн світу К.І. Остренська пр Лабораторія

15.30-16.50

5

Науково-досліднав робота та патентознавство  В.А. Гніцевич  лк  510 

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Іноземна мова (поглиблений курс)  Л.А. Дмитрук  пр  504-3 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Іноземна мова (поглиблений курс) Л.А. Дмитрук пр 504-3

12.30-13.50

3

Технологічні основи безпеки харчових продуктів   А.В. Слащева лк  Лабораторія 

14.00-15.20

4

 Технологічні основи безпеки харчових продуктів А.В. Слащева  лк  Лабораторія 

15.30-16.50

5

Науково-дослідна робота та патентознавство   А.В. Слащева пр   Лабораторія

17.00-18.20

6

Науково-дослідна робота та патентознавство   А.В. Слащева пр   Лабораторія
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Технологічні основи безпеки харчових продуктів  К.І. Остренська  пр  510 

12.30-13.50

3

Технологічні основи безпеки харчових продуктів   К.І. Остренська пр  510 

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Інноваційні ресторанні технології  Р.П. Никифоров  лк  510 

10.30-11.50

2

Інноваційні ресторанні технології  К.І. Остренська  пр  510 

12.30-13.50

3

Інноваційні технології у готельному господарстві (10.02, 24.02, 09.03, 23.03, 06.04)  С.Ю. Попова  лк  509 

14.00-15.20

4

 Інноваційні технології у готельному господарстві (10.02, 24.02, 09.03, 23.03) О.А. Пусікова  пр 509

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Організація санітарно-курортного господарства (11.02, 25.02, 10.03, 24.03, 07.04)  С.Ю. Попова  лк  509 

12.30-13.50

3

 Іноземна мова (поглиблений курс) І.Ю. Сіняговська  пр 510 

14.00-15.20

4

Іноземна мова (поглиблений курс) І.Ю. Сіняговська пр 510

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Трудове право   І.В. Шульженко лк 505

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

Трудове право  І.В. Шульженко  пр  505 

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Іноземна мова (поглиблений курс) І.Ю. Сіняговська пр 510

12.30-13.50

3

 Трудове право І.В. Шульженко  пр  401 

14.00-15.20

4

Стратегічний менеджмент ( 27.02, 05.03, 19.03, 02.04, 09.04, 23.04, 30.04, 07.05)  Н.С. Іванова    504-4 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Інноваційні ресторанні технології К.І. Остренська пр  510

12.30-13.50

3

 Інноваційні технології у готельному господарстві (10.02, 24.02, 09.03, 23.03, 06.04) С.Ю. Попова  лк 509

14.00-15.20

4

Інноваційні технології у готельному господарстві (10.02, 24.02, 09.03, 23.03) О.А. Пусікова пр  509

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Організація санітарно-курортного господарства (11.02, 25.02, 10.03, 24.03, 07.04)  С.Ю. Попова  лк  509 

12.30-13.50

3

 Іноземна мова (поглиблений курс) І.Ю. Сіняговська  пр  510 

14.00-15.20

4

Організація санітарно-курортного господарства (11.02, 25.02, 10.03, 24.03) О.А. Пусікова пр  509

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Іноземна мова (поглиблений курс) І.Ю. Сіняговська пр 510

12.30-13.50

3

 Стратегічний менеджмент (27.02, 05.03, 19.03, 02.04, 09.04, 23.04, 30.04, 07.05) Н.С. Іванова    504-4 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Іноземна мова (поглиблений курс)  І.Ю. Сіняговська  пр 510 

14.00-15.20

4

Іноземна мова (поглиблений курс)  І.Ю. Сіняговська  пр  510 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

 Моделювання геометричних об'єктів (06.02, 13.02, 19.03, 26.03) Л.О. Цвіркун    105 

10.30-11.50

2

Іноземна мова (поглиблений курс) І.Ю. Сіняговська пр 510

12.30-13.50

3

 Розрахунок і конструювання теплових апаратів галузі (20.02, 27.02, 05.03)

Мехатроніка (02.04, 09.04, 16.04)

Енергетичний інжинірінг (12.03, 19.03, 26.03)

О.В. Омельченко    105 

14.00-15.20

4

 Розрахунок і конструювання теплових апаратів галузі (27.02, 05.03, 02.04)

Енергетичний інжинірінг (12.03, 19.03, 26.03)

О.В. Омельченко    105 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Іноземна мова (поглиблений курс)   І.Ю. Сіняговська  пр 510 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Моделювання геометричних об'єктів (06.02, 13.02, 19.03, 26.03)  Л.О. Цвіркун    105 

10.30-11.50

2

Іноземна мова (поглиблений курс) І.Ю. Сіняговська пр 510

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Розрахунок і конструювання теплових апаратів галузі (20.02, 27.02, 05.03)

Мехатроніка (02.04, 09.04, 16.04)

Енергетичний інжинірінг (12.03, 19.03, 26.03) 

О.В. Омельченко    105 

15.30-16.50

5

 Розрахунок і конструювання теплових апаратів галузі (27.02, 05.03, 02.04)

Енергетичний інжинірінг (12.03,19.03, 26.03)

О.В. Омельченко    105 

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Програмний туроперейтинг в міжнародному туристичному бізнесі О.М. Романуха лк

401

232-в 

14.00-15.20

4

Інноваційні технології в туризмі О.А. Ніколайчук  лк  403

15.30-16.50

5

Інноваційні технології в туризмі О.А. Ніколайчук лк/пр 403

17.00-18.20

6

Міжнародна туристична логістика О.М. Романуха лк  403
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Іноземна мова (поглиблений курс)  І.Ю. Сіняговська пр 510

14.00-15.20

4

Іноземна мова (поглиблений курс) І.Ю. Сіняговська  пр 510

15.30-16.50

5

Управління якістю туристичних послуг  О.А. Ніколайчук  лк  232-а 

17.00-18.20

6

 Управління якістю туристичних послуг О.А. Ніколайчук  пр  232-а 
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Міжнародна туристична логістика  О.М. Романуха  лк  232-а 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Інноваційні технології в туризмі  О.А. Ніколайчук  пр  402 

10.30-11.50

2

Іноземна мова (поглиблений курс)  І.Ю. Сіняговська  пр  510 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Програмний туроперейтинг в міжнародному туристичному бізнесі О.М. Романуха лк

401

232-в

14.00-15.20

4

Програмний туроперейтинг в міжнародному туристичному бізнесі  О.М. Романуха  пр 403 

15.30-16.50

5

Інноваційні технології в туризмі О.А. Ніколайчук  лк/пр  403 

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Іноземна мова (поглиблений курс) І.Ю. Сіняговська пр  510

14.00-15.20

4

Міжнародна туристична логістика О.М. Романуха лк 232-а

15.30-16.50

5

 Управління якістю туристичних послуг О.А. Ніколайчук  лк  232-а 

17.00-18.20

6

Управління якістю туристичних послуг  О.А. Ніколайчук  пр 232-а 
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Міжнародна туристична логістика  О.М. Романуха лк  232-а 

15.30-16.50

5

Програмний туроперейтинг в міжнародному туристичному бізнесі  О.М. Романуха  пр  232-а 

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Іноземна мова (поглиблений курс)   І.Ю. Сіняговська пр  510 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
Page 1 of 9