There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Практикум з іноземної мови Д.В. Фурт пр 505

14.00-15.20

4

Практикум з іноземної мови Д.В. Фурт пр 505

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

 Цивілізаційні трансформації сучасності К.В. Ніколенко  лк  313 

10.30-11.50

2

Практикум з іноземної мови  Д.В. Фурт  пр  505 

12.30-13.50

3

Практикум з іноземної мови  Д.В. Фурт  пр  505 

14.00-15.20

4

Практикум з іноземної мови  Д.В. Фурт  пр  505 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Сучасні комп'ютерні технології   О.С. Ляшенко пр  309 

14.00-15.20

4

Організаційно-правове забезпечення підприємницької діяльності І.В. Шульженко пр 402

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Практикум з іноземної мови   Д.В. Фурт пр  505 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

 Операції банківських і небанківських установ М.О. Юнацький  пр  232-а 

12.30-13.50

3

 Організаційно-правове забезпечення підприємницької діяльності О.В. Коровіна  пр  402 

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Сучасні комп'ютерні технології О.С. Ляшенко пр 308

14.00-15.20

4

Практикум з іноземної мови Д.В. Фурт пр 505

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Цивілізаційні трансформації сучасності  К.В. Ніколенко  лк 313 

10.30-11.50

2

 Операції банківських і небанківських установ М.О. Юнацький  лк  505 

12.30-13.50

3

Практикум з іноземної мови  Д.В. Фурт  пр  505 

14.00-15.20

4

Практикум з іноземної мови  Д.В. Фурт  пр  505 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Сучасні комп'ютерні технології   О.С. Ляшенко пр  309 

14.00-15.20

4

Організаційно-правове забезпечення підприємницької діяльності І.В. Шульженко лк 402

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Цивілізаційні трансформації сучасності   К.В. Ніколенко пр  313 

14.00-15.20

4

 Практикум з іноземної мови Д.В. Фурт  пр 505 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

 Операції банківських і небанківських установ М.О. Юнацький  пр  232-а 

12.30-13.50

3

 Організаційно-правове забезпечення підприємницької діяльності  О.В. Коровіна лк  402 

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6