There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Інноваційні ресторанні технології  Р.П. Никифоров  лк  510 

10.30-11.50

2

 Інноваційні ресторанні технології К.І. Остренська  пр  510 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Іноземна мова (поглиблений курс)  Л.А. Дмитрук  пр  504-3 

14.00-15.20

4

Іноземна мова (поглиблений курс) Л.А. Дмитрук пр 504-3

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Трудове право  І.В. Шульженко лк  505

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

Трудове право   І.В. Шульженко  пр 505 

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Іноземна мова (поглиблений курс) Л.А. Дмитрук пр 504-3 

12.30-13.50

3

 Трудове право І.В. Шульженко  пр  401 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Інноваційні ресторанні технології  К.І. Остренська  пр  510 

12.30-13.50

3

Національні кухні країн світу   А.В. Слащева лк  Лабораторія

14.00-15.20

4

Національні кухні країн світу К.І. Остренська пр Лабораторія

15.30-16.50

5

Науково-досліднав робота та патентознавство  В.А. Гніцевич  лк  510 

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Іноземна мова (поглиблений курс)  Л.А. Дмитрук  пр  504-3 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Іноземна мова (поглиблений курс) Л.А. Дмитрук пр 504-3

12.30-13.50

3

Технологічні основи безпеки харчових продуктів   А.В. Слащева лк  Лабораторія 

14.00-15.20

4

 Технологічні основи безпеки харчових продуктів А.В. Слащева  лк  Лабораторія 

15.30-16.50

5

Науково-дослідна робота та патентознавство   А.В. Слащева пр   Лабораторія

17.00-18.20

6

Науково-дослідна робота та патентознавство   А.В. Слащева пр   Лабораторія
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Технологічні основи безпеки харчових продуктів  К.І. Остренська  пр  510 

12.30-13.50

3

Технологічні основи безпеки харчових продуктів   К.І. Остренська пр  510 

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6