Дні кар'єри ЄС 2019

27 березня 2019, 12:02 pm
Категорія Оголошення
Прочитано 4518 разів

Представництво Європейського Союзу в Україні люб’язно запрошує молодь, представників громадських організацій. бізнесу, державної служби та активних громадян взяти участь у Днях кар’єри ЄС 2019. Безліч вакансій, можливості стажування та навчання, безкоштовні тренінги, надихаючі панельні дискусії, а також зустрічі з представниками європейських та великих українських компаній та багато іншого чекає на учасників під час Днів кар’єри ЄС. У Кривому Розі захід відбудеться 23 квітня 2019 року.

Місце проведення: Донецький юридичний інститут МВС України, вулиця Співдружності, 92а, м. Кривий Ріг. Малюгіна Наталія, тел.: (096) 291-03-69

Мета заходу – ознайомлення та поширення інформації про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для молоді в контексті європейської інтеграції України.

Під час Днів кар’єри ЄС гості зможуть дізнатися про світові/європейські тренди у професійних компетентностях; про те, як задовольнити попит роботодавців у кваліфікованих кадрах; про можливості навчання та стажування. Крім того молодь отримає поради від професіоналів щодо працевлаштування, написання резюме, проходження співбесід, а також зможе провести консультації з представниками комерційних компаній. Гості зможуть зустрітися та поспілкуватися з представниками різних мереж ЄС.

Більше інформації можна отримати та зареєструватися на захід можна на сайті: https://euroquiz.org.ua/career-days

Довідкова інформація: «Дні кар’єри ЄС» проводяться в рамках проекту «Інформаційна підтримка молодіжних Мереж ЄС в Україні», що є. ініціативою Представництва Європейського Союзу та виконується Громадською організацією «Фундація «Відкрите суспільство». Партнерами проекту виступають Міністерство освіти та науки в Україні та Міністерство молоді та спорту в Україні.

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)