VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція "Економіка і управління в умовах глобалізації"

УДК 338.242:005

Економіка і управління в умовах глобалізації: матеріали VІІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції. – Кривий Ріг: Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, 2018. – 270 с.

Відповідальність за зміст і достовірність публікацій несуть автори матеріалів. Оцінки та надані авторами публікацій визначення і прогнози можуть не співпадати з точкою зору організаторів конференції та редакційної колегії збірника.

pdf Матеріали конференції. (4.80 MB)

Responsive Photo Gallery for K2

Літня школа InLiberty в ГрузіїПрограма практики та программа стажування від NestleВікіпедія: Вікі любить музикуКонкурс дослідницьких проектів від Facebook в області вивчення рівня світової грамотності.Бакалаврські стипендії для широкого кола спеціальностей на навчання в Memorial University of Newfoundland (Канада).ІІІ Міжнародна науково-практична конференція VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Державна установа