У ДонНУЕТ пройшла відкрита лекція на тему "Організація банками платіжного обороту" Рекомендовані

20 березня 2018, 7:20 pm

13.03.2018 року викладачем кафедри фінансів і банківської справи, кандидатом економічних наук, доцентом Нєізвєстною Оленою Володимирівною було проведено відкрите лекційне заняття у академічних групах ФІН -15, БС-15, з дисципліни "Банківські операції" за темою "Організація банками платіжного обороту".

Завданням відкритої лекції були передусім завдання звичайної лекції. Вони першорядні і полягають у структурному, систематичному і системному викладі навчального матеріалу, присвяченого певній темі або її частини. Крім того, специфічними завданнями відкритої лекції були: публічна демонстрація власного досвіду викладача, визначення ефективності лекційної майстерності, передавання власного досвіду колегам.

На відкритій лекції були присутні:

Директор ННІУА, кандидат економічних наук, доцент Каминський П.Д.

Завідувач кафедри фінансів та банківської справи, кандидат економічних наук, доцент Слободянюк Н.О.

Кандидат економічних наук, завідувач кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування Приймак Н.С.

Кандидат економічних наук, доцент кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування Булгакова О.В.