Студенти ДонНУЕТ у гостях в ДЮІ Рекомендовані

18 березня 2018, 8:13 pm

16 березня 2018 року студенти Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського взяли участь у Регіональному круглому столі молодих вчених «Гуманітарні студії в сучасному світі», що проводився Донецьким юридичним інститутом.

Наш університет представляли студенти третього курсу спеціальності «Міжнародна економіка» Чепурнова А. та Волошин П. (науковий керівник Романуха О.М.) Презентуючи доповіді з проблем інтеграції України та ЄС і геополітики України середини XVII ст., вони зуміли не лише продемонструвати високий рівень підготовки, але й розпочати палкі дискусії в аудиторії, показати широту наукових студій ДонНУЕТ. Жвавість роботи учасників круглого столу захопила учасників та допомогла долучитися до обговорення та наближення розв’язання актуальних проблем сучасної України, пов’язаних з її векторністю та цивілізаційним вибором. Підняття даних проблем дуже важливе, особливо серед молоді, оскільки їм в найближчому майбутньому доведеться стояти у керма нашого корабля та прокладати курс його руху. Наприкінці заходу усім учасникам були вручені сертифікати, а матеріали круглого столу подано до формування збірника тез.