Вітання та солодкі подарунки від колективу ДонНУЕТ воїнам АТО до Дня Святого Миколая Рекомендовані

18 грудня 2017, 11:47 pm
Категорія Оголошення
Прочитано 5625 разів

У період нестабільності та небезпечної воєнної ситуації на території України військовослужбовці, які захищають честь нашої держави та всього українського народу, потребують моральної підтримки та допомоги від співвітчизників.

Так, напередодні Дня Святого Миколая колектив співробітників та студентів Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського підготували святкові привітання для воїнів АТО.

 

Процес підготовки проходив у кілька етапів. Так, вихованці комунального навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів №9 з посиленою спортивною підготовкою» Криворізької міської ради намалювали святкові листівки-привітання для українських воїнів.

image1
image1
image2
image2
image3
image3
image4
image4
Previous Next Play Pause
1 2 3 4

Студенти та викладачі всього університету за власною ініціативою зібрали кошти та придбали медичні препарати, ліхтарики та цукерки в якості благодійної допомоги. Серед головних організаторів університетської благодійної акції варто відзначити директора ННІРГБ Коренця Юрія Миколайовича, директора ННІУА Каминського Павла Дмитровича та голову профспілки університету Романуху Олександра Миколайовича.

Студентки першого курсу навчально-наукового інституту ресторанно-готельного бізнесу ДонНУЕТ Маргарита Прасолова, Аліна Носачова, Олена Панченко та Анастасія Жушман групи ТРГ-17 під керівництвом викладачів кафедри ТРГ та ГРС підготували для воїнів АТО новорічні смаколики. Дівчата власноруч випекли солодощі, прикрасили їх глазур’ю та запакували у новорічні пакунки.

1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5

Не залишилася байдужою та приєдналася до нас і громадська організація «Криворізька жіноча сотня», яка передала для воїнів теплі подарунки – шарфи із махеру.

Всі подарунки були святково запаковані та відправлені на передову.

Дорогі наші воїни, що захищаєте рідну землю, своїх коханих, дітей та батьків – Ви є символом нашої свободи та гарантом незалежності української держави! Ви творите сучасну історію України! Ми дякуємо Вам за мужність та героїзм бути на передовій! Вітаємо Вас із Днем Святого Миколая! Нехай вогонь Ваших сердець палає чимдуж! Пам’ятайте – на Вас чекають вдома! І нехай цей день настане!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)