Засідання Вченої ради ДонНУЕТ

25 березня 2020, 6:52 pm
Категорія Новини

Картинки по запросу "донецький національний університет економіки і торгівлі імені михайла туган-барановського"

Засідання Вченої ради Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського відбудеться 26 березня об 11.00 і буде проходити в он-лайн режимі по скайпу у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України № 11 від 11.03.2020 р., листа МОН України № 1/9-154 від 11.01.2020 р. та наказу в.о. ректора ДонНУЕТ № 62 від 12.03.2020 р.

До порядку денного включено такі основні питання:

1. Про виконання Стратегії розвитку Університету до 2020 р.: програма 7 «Самореалізація та професійне зростання» ‒ доповідач перший проректор Никифоров Р. П.
  2. Стан виконання програми 4 «Підвищення якості освітньої діяльності Стратегії розвитку Університету до 2020 р.» (задача 2: Використання можливостей інтерактивної платформи Moodle та інтенсифікація самостійної роботи студентів) – доповідач перший проректор Никифоров Р. П.
  3. Про діяльність Ради молодих учених ДонНУЕТ – доповідач проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та розвитку Кожухова Т. В.
  4. Про затвердження розміру плати за надання освітніх послуг в ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського в 2020-2021н.р. – доповідач проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та розвитку Кожухова Т. В.
  5. Про організацію профорієнтаційної роботи ННІ – директори Навчально-наукових інститутів Університету.
  6. Про затвердження програм вступних іспитів, співбесід, фахових вступних випробувань та білетів для вступу на навчання у 2020 р. ‒ доповідач відповідальний секретар Приймальної комісії Коренець Ю. М.
  7. Про рекомендацію до друку колективних монографій – доповідач проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та розвитку Кожухова Т. В.

7.1. Монографія кафедри технології в ресторанному господарстві, готельно-ресторанної справи та підприємництва «Інноваційні технології десертної продукції на основі білково-вуглеводного напівфабрикату».

7.2. Монографія кафедри економіки та бізнесу «Інноваційний розвиток підприємств в парадигмі інтелектуалізації економіки».

1. Про зміну наукового керівника здобувача вищої освіти ступеня доктора філософії – доповідач проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та розвитку Кожухова Т.В.
  2. Звіт про виконання рішень Вченої ради за березень 2020 р. – доповідач учений секретар Університету Богатирьова Г. А.

Також на черговому засіданні колегіального органу можуть бути розглянуті позапланові питання порядку денного («Різне») залежно від їх надходжень до секретаріату Вченої ради.