Wtech тепер у Маріуполі

25 березня 2020, 12:17 pm
Категорія Новини

Наші керівники на міжнародному бізнес-комюніті для жінок

У березні цього року в нашій країні розпочав діяльність черговий проєкт допомоги Східній Україні, який буде реалізовуватися в Донецькій та Луганській областях. Це п’ятирічна програма, яку фінансує Агентство США по міжнародному розвитку (USAID). Наш Маріуполь став шостим містом, в якому в рамках цього проєкту запрацювало міжнародне бізнес-ком’юніті для жінок Wtech.

Відкриття співтовариства для жінок ІТ-сфери та онлайн-бізнеса відбулося 14 березня 2020року в Центрі розвитку стартапів «1991 Mariupol».

Директор Навчально-наукового інституту бізнесу та гостинності Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського Хаврова Катерина Сергіївна та директор Маріупольського коледжу Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського Шерстюкова Каріна Юріївна також взяли участь у відкритті. Нам усім дуже приємно, що керівники підрозділів Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського причетні до міжнародного бізнес-ком’юніті для жінок Wtech, тому що вони креативні!

З маріупольським привітом! Здоров’я та креатива вам у вашому житті!

20200325102306.png