«Reikartz Аврора Кривий Ріг»

4 листопада 2019, 4:43 pm
Категорія Новини

Зустріч студентів ННІРГБТ із керівництвом бізнес-готелю «Reikartz Аврора Кривий Ріг»

29 жовтня 2019 року в рамках співпраці із закладами сфери готельної індустрії та роботи філіалу кафедри ТРГ та ГРС, відбулася зустріч студентів Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського із керівництвом бізнес-готелю «Reikartz Аврора Кривий Ріг». У рамках зустрічі представники бізнес-готелю «Аврора» провели екскурсію, в якій взяли участь студенти ННІРГБТ спеціальності «Готельно-ресторанна справа» та «Харчові технології».

Кафедра ТРГ та ГРС висловлює подяку керівництву мережі готелів Reikartz Hotel Group і окремо керівництву бізнес-готелю «Reikartz Аврора Кривий Ріг» за співпрацю!

(1 Голосувати)