У ДонНУЕТ стало на одного доктора наук більше: вітання із захистом дисертації

30 квітня 2019, 12:14 pm
Категорія Новини

Викладачі та співробітники Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського вітають кандидата економічних наук, доцента, в.о. завідувача кафедри економіки та міжнародних економічних відносин Бочарову Юлію Геннадіївну з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.03 – економіка та управління національним господарством.

Захист відбувся 17 квітня у ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля» (м. Дніпро). Тема дисертації – «Розвиток інноваційної інфраструктури національної економіки: теорія та практика». Науковий консультант – д.е.н., професор, в.о. ректора Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського Чернега Оксана Богданівна.

Бажаємо подальших творчих і наукових успіхів!

thumbnail Krupnye nezhno rozovye piony 3