Запрошення до участі у ІV Міжнародній науково-практичній конференції «Стратегії та інновації: актуальні управлінські практики»

13 березня 2019, 1:34 pm

26 квітня 2019 року кафедра маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського (м. Кривий Ріг) проводить ІV Міжнародну науково-практичну конференцію «Стратегії та інновації: актуальні управлінські практики».

Тематичні напрями конференції

1. Обліково-фінансова діяльність та інструментальні засоби моделювання економічних процесів в умовах нестійкої економіки.
  2. Актуальні проблеми сучасного філософсько-гуманітарного дискурсу.
  3. Стратегії функціонування суб’єктів мікро-, мезо- та макрорівнів в умовах глобалізації.
  4. Сучасні проблеми маркетингу та менеджменту.
  5. Інноваційні технології ресторанно-готельного господарства та харчових виробництв.
  6. Економічний механізм управління підприємством.

Останній строк подання матеріалів на конференцію: 23 квітня 2019 року.

Детальна інформація про захід та оформлення тез доповідей міститься у вкладенні:  pdf Konf april 26 04 2019 (289 KB)