Запрошення до участі у VIII Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Економіка і управління в умовах глобалізації»

10 березня 2019, 11:33 am

15 травня 2019 року кафедра підприємництва і торгівлі Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського (м. Кривий Ріг) проводить VІIІ Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію «Економіка і управління в умовах глобалізації».

Тематичні напрями конференції

1. Пріоритети забезпечення економічної безпеки вітчизняних підприємств в умовах глобалізації.
  2. Механізми ефективного управління підприємницькою діяльністю в умовах зростання ентропії економічних процесів.
  3. Управління людським капіталом в умовах розвитку економіки знань.
  4. Стратегії розвитку суб’єктів господарювання в умовах загострення конкуренції на внутрішніх та зовнішніх ринках.
  5. Актуальні проблеми та ефективні практики економіко-правового забезпечення підприємництва.
  6. Сучасна проблематика організації митної справи в умовах інтеграції України до економічної системи Європейського Союзу.
  7. Товарознавство та комерційна діяльність як складові бізнес-процесів.

Останній строк подання матеріалів на конференцію: 12 травня 2019 року.

Детальна інформація про захід та оформлення тез доповідей міститься у вкладенні:  document Інформ лист НПК ДонНУЕТ 15 05 2019 (276 KB)

Оргкомітет буде Вам вдячний за поширення  інформації про проведення даної конференції.