Олімпіада «Економіка підприємства (за видами економічної діяльності)» зі спеціальності «Економіка»

14 лютого 2019, 5:18 pm

Талановиті, амбітні та активні студенти університету! Всіх, хто цікавиться питаннями економічного розвитку підприємства, хто хоче пов’язати своє професійне життя з економікою і підприємництвом, хто мислить як раціональна (економічна) людина і постійно обраховує свої вчинки, кафедра підприємництва і торгівлі запрошує взяти участь у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади «Економіка підприємства (за видами економічної діяльності)», яка проводиться за спеціальністю «Економіка». Олімпіада проводитиметься: 18 лютого 2019 року в ауд. 510 о 1400-1520.

Учасникам олімпіади будуть запропоновано завдання з дисциплін: «Економіка підприємства», «Потенціал і розвиток підприємства», «Стратегія підприємства», «Планування і контроль на підприємстві», «Проектний аналіз», «Економіка праці й соціально-трудові відносини», «Організація виробництва». Завдання олімпіади включатимуть дві різнорівневі частини: теоретичну (тестування) та практичну (аналітично-розрахункове ситуаційне завдання).

Склад журі:

• Волошина С.В. – завідувач кафедри підприємництва і торгівлі, к.е.н., доцент;
  • Роженко О.В. – доцент кафедри підприємництва і торгівлі, к.е.н.;
  • Скляр Н.М. – доцент кафедри підприємництва і торгівлі, к.е.н.;
  • Калініченко Д.Р. – асистент кафедри підприємництва і торгівлі.

Чекаємо на олімпіаді!!!