21 січня відбудеться IV Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Маркетинг і менеджмент в системі національних і світових економічних інтересів»

17 грудня 2018, 9:37 am

21 січня 2019 року у Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені  Михайла Туган-Барановського відбудеться IV Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Маркетинг і менеджмент в системі національних і світових економічних інтересів». Метою конференції є всебічне дослідження та формування висновків щодо проблем маркетингу і менеджменту у фокусі викликів нової економіки. Участь в обговоренні візьмуть українські й іноземні науковці високого рівня.

На конференцію запрошуються науковці, аспіранти, викладачі, представники науково-дослідних і проектних організацій, органів влади або комерційних структур, чия діяльність має відношення до тематики.

У рамках заходу передбачено проведення семи панелей в інтерактивному дискусійному форматі. Учасники обговорять всебічні та спільні підходи до питань маркетингу і менеджменту в нестабільному зовнішньому середовищі. Тематика панелей охопить різні виміри сучасної економічної науки: розвиток концепції управління конкурентоспроможністю підприємств в умовах маркетингової орієнтації, теоретичні і прикладні основи фінансового менеджменту, становлення і розвиток сучасної концепції глобального менеджменту, вдосконалення стратегічного потенціалу підприємства, актуальні аспекти менеджменту якості.

Початок: 21 січня 2019 року в інтернет-режимі.

Адреса оргкомітету: 50005, м. Кривий Ріг, вул. Трамвайна, 16, ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського, кафедра маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування.

Інформаційний лист конференції:  document МАРКЕТИНГ І МЕНЕДЖМЕНТ 2019 (149 KB)