Запрошуємо на презентацію стипендіальних програм Global UGRAD

30 листопада -0001, 2:02 am

Запрошуємо студентів ДонНУЕТ на презентацію стипендіальних програм Global UGRAD, що фінансуються США. Ці програми надають можливість студентам бакалаврату денної форми навчатися протягом одного академічного семестру в університетах або дворічних чи чотирирічних коледжах США. Презентація відбудеться 13 грудня 2018 року о 12.00 в ауд. 402.

Вимоги до кандидатів:

• бути старше за 18 років на момент початку навчання у США;
  • не бути студентом випускного курсу бакалаврської програми;
  • володіти англійською мовою на рівні, достатньому для навчання та спілкування в англомовному академічному середовищі;
  • мати високий рівень академічної успішності, соціальної активності та лідерський потенціал;
  • мати можливість почати навчання у Сполучених Штатах в серпні 2019 року чи у січні 2020 року.

Учасники програми розміщуються в коледжах та університетах по всій території Сполучених Штатів.  Учасники вивчають предмети у своїй фаховій галузі, а також предмети з амеріканистики.

Телефон для довідок: + 38(096)-76-60-739 Дар'я Заікіна.