Детальніше

Студент ДонНУЭТу став частиною Європейського шоу

Завершився ювілейний, шістдесятий музичний фестиваль  Євробачення 2015, на якому перемогу здобув учасник зі Швеції.  Цьогорічний конкурс мав на меті не тільки визначити кращого співака Європи, але об’єднати людей зі всього світу.

Детальніше

Фестиваль вуличної музики

Звичайна прогулянка головною вулицею міста подарувала багато вражень та музичних відкриттів. Всі бажаючі могли приєднатися до учасників фестивалю та виконати свої композиції на чотирьох  музичних локаціях, де заздалегідь були передбачені імпровізовані сцени та музичні інструменти.

Детальніше

Екскурсія «Скелі МОПРу та водоcпади Карачунів»

Студентський актив ДонНУЕТ вирішив з користю провести ще одні травневі вихідні та в пошуках нових вражень відправився на екскурсію «Скелі МОПРу та водоcпади Карачунів».

Детальніше

Футбол

Спортивний комітет студентського самоврядування університету організував футбольний матч між Інститутом торгівлі, митної справи та готельного бізнесу і Інститутом економіки, фінансів та обліку.

Детальніше

Міська Центральна бібліотека

Цими вхідними студенти ДонНУЕТ завітали до Центральної бібліотеки на проспекті Карла Маркса,42.  на тематичні читання «Реабілітовані історією» присвячені видатним письменникам політв’язням.